Quantcast
Radio1_v_zivo


Vikend dogodki: Poglej, kaj se bo dogajalo po Sloveniji od 24. do 27. novembra!
Radio 1 vikend | 25. 11. 2022 6:38
Pred nami je še zadnji novembrski vikend!
Ključne besede:     vikend    dogodki
Foto: Pixabay

 

PETEK, 25. november

  • Mestno drsališče, Novo mesto: Glavni trg, 15:00
  • Sprevod parkeljnov in veselica z Raubarji, Kranjska Gora: Podkoren, 18:00
  • Stand up: Marko Žerjal – Čudni cajti, Murska Sobota: MIKK, 20:00
  • Up30 Party!, Kranj: KluBar, 21:00
  • Fiesta Latina, Ljubljana: Cvetličarna, 22:00
  • Trepčina 25/11, Ljubljana: Cirkus, 23:00
  • SIDDHARTA, Celje: Dvorana Golovec, 20:00
  • DAN D, Domžale: Blunout, 20:30 (RAZPRODANO)
  • ALO!STARI, Maribor: Štuk, 20:00
  • FLIRRT 25 LET, Ljubljana: Festivalna dvorana, 20:00
  • LUKA BASI, Ptuj: Xtime, 22:00
  • HAMO & TRIBUTE 2 LOVE, Celje: MCC, 21:00
  • ADI SMOLAR, POMURSKI TAMBURAŠKI ORKESTER, Murska Sobota: Gledališče Park, 19:00
  • TRKAJ, Ajdovščina: MKC Hiša mladih, 21:00
  • SAMUEL LUCAS & THE GROOVE STATION, Ljubljana: Ljubljanski grad, 20:00
  • KATALENA, Laško: Kulturni center, 19:30
  • DOMEN KUMER, Celje: Local Club, 22:00
  • IVAN ZAK, Slovenska Bistrica: Bar Dolcevita, 21:00
  • DRILL, Ljubljana: Lok4cija, 19:00
  • MOTUS VITA EST, Ljubljana: Orto bar, 19:00
  • MARKO ČRNČEC, Ljubljana: Prulček, 20:00
  • BIG BAND RTV SLOVENIJA, Ljubljana: SiTi terater, 20:00

SOBOTA, 26. november

  • Kaligrafska delavnica prazničnih voščil, Ljubljana: Ljubljanski grad, 10:00
  • Sejem vinilnih plošč, sejem stripov, izmenjevalnica oblačil in otroški bolšjak, Murska Sobota: MIKK, 10:00
  • Prevetrimo omare 7, Logatec: Narodni dom, 8:30-12:30
  • Izmenjevalnica X Pop up, Grosuplje: GROŠ, 11:00-19:00
  • Kriza srednjih let, Radlje ob Dravi: Kulturni dom, 19:00
  • Stand up večer, Ajdovščina: MKC Hiša Mladih, 21:00
  • JOKER OUT, Nova Gorica: Marco Polo Club, 22:00
  • VLADO KRESLIN, Grobelno: Dom krajanov, 20:00
  • DAN D, Domžale: Blunout, 20:30 (RAZPRODANO)
  • ŽAN SERČIČ, Maribor: Štuk, 20:00
  • ANDRE RIEU, Ljubljana: Dvorana Stožice, 20:00
  • SAUSAGES, Ljubljana: Orto bar, 19:00
  • MAJA KEUC IN UROŠ PERIĆ, Novo mesto: Trdinova dvorana, 20:00
  • TRAGOM OLIVERA, Koper: Dvorana Bonifika, 20:00
  • MARKO ŠKUGOR, Celje: Kinodvorana Metropol, 20:00
  • GRUPA VIGOR, Sveta Ana v Slovenskih Goricah: Rezidenca, 21:00
  • KOALA VOICE, Lendava: Gledališka in koncertna dvorana, 20:00
  • INES ERBUS, Cerkvenjak: Diskoteka Anton, 20:00
  • DOMEN KUMER, Nova vas pri Markovcih: La Siesta, 21:00
  • JANI KOVAČIČ, VLADO POREDOŠ, PRIMOŽ SITER, DRAGO MISLEJ MEF, Ljubljana: Glej, 20:00
  • ANA PUPEDAN, NEA BOI NULA, Maribor: KC Pekarna, 21:00
  • VZROCK, JOHNY DJ, Vrzdenec: Diskoteka Studenec, 21:00
  • NAGE BABE IN UNGA BUNGA, Slovenj Gradec: Čajnica Peč, 20:00
  • RAGE AGAINST THE MACHINE TRIBUTE, Kranj: Trainstation Subart, 20:00
  • ANSAMBEL STIL, Slovenska Bistrica: Caffe bar Fur-Či, 21:00
  • LENAYE, Ljubljana: Monokel, 23:00
  • SKUPINA CALYPSO, Cerknica: Extreme bar, 21:00

NEDELJA, 27. november

  • Epik komični večer – Pedja Bajović, Šentjur: Ipavčev kulturni center, 19:00
  • VLADO KRESLIN, PREKMURSKA GODBA BAKOVCI, Murska Sobota: Prekmurska godba Bakovci, 17:00
  • LAČNI FRANZ, Domžale: Blunout, 20:30
  • TRAGOM OLIVERA, Maribor: Dvorana Tabor, 20:00
  • PRIFARSKI MUZIKANTI, Ljubljana: Cankarjev dom, 19:00
  • ANBOT, Ljubljana: Šentjakobsko gledališče, 19:00
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | Volilna pravila - lokalne volitve | Volilna pravila - referendumska kampanja | Seznam predvajanih del