Quantcast
Radio1_v_zivo


Vikend dogodki: Poglej, kaj se bo dogajalo po Sloveniji od 17. do 20. novembra!
Radio 1 vikend | 17. 11. 2022 12:22
Po Sloveniji bo pestro, kam se boš odpravil/a?
Ključne besede:     vikend    dogodki
Foto: Unsplash

PETEK, 18. NOVEMBER

  • Dan odprtih vrat Dobrot Dolenjske, Trebnje: Dobrote Dolenjske, 10:00
  • Vinska pot v rovih pod starim Kranjem, Kranj: Rovi pod starim Kranjem, 15:00-19:00
  • Sejem rabljene in nove smučarske opreme, Celje: Celjski sejem Hala A, 15:00-20:00
  • Vintage sejem, Ljubljana: Športno društvo Tabor, 15:00-20:00
  • Martinovanje v Aleji, Ljubljana: Aleja, 16:00
  • 24. Slovenski festival vin, Ljubljana: Cankarjev dom, 16:00-21:00
  • Prižig novoletnih luči, MARINA MARTENSSON, Izola: Park Pietro Coppo, 17:00
  • Predavanje Vesne Godina: Vzgoja otrok in vzgojni ukrepi, Ljubljana: Živa center, 17:00
  • Negovalni ženski krog, Komenda: Mlaka, 18:00
  • Eroticdays, Ljubljana: Hala L56 – Industrijska cona Litostroj, 18:00
  • Odprtje Drsališča Medvode, Medvode: Tržnica Medvode, 18:00
  • Inteligentno nor 1890, Vrhnika: Cankarjev dom, 18:00
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Stari trg pri Slovenj Gradcu: Kulturni dom, 19:00
  • Mali otroci, veliki problemi, Ljubljana: SiTi Teater BTC, 20:00
  • Dalmatinska fešta, Kranj: KluBar, 21:00
  • Forestland Festival Xtime, Ptuj: Club Xtime, 22:00
  • Sinteza, Ljubljana: Gala Hala, 23:00
  • SIDDHARTA, S.A.R.S., KOALA VOICE, DJ MATTIAS, DOUBLEZ & UNIBUU, Maribor: UŠC Leona Štuklja, 17:00
  • NINA PUŠLAR, DEJAN VUNJAK, KVATROPIRCI, MARKO ŠKUGOR, ANSAMBEL SAŠA AVSENIKA, FEHTARJI, MANCA ŠPIK, Tržič: Dvorana Tržiških Olimpijcev, 19:00
  • NOVI FOSILI, Medvode: Športna dvorana, 20:00
  • RIBLJA ČORBA, Ljubljana: Cvetličarna, 21:00
  • BIG FOOT MAMA, Kočevje: Kulturni center Kočevje, 21:00
  • VLADO KRESLIN IN IZTOK CERGOL, Domžale: blunout, 20:30 (RAZPRODANO)
  • ANIKA HORVAT feat. KLEMEN KLEMEN, Ljubljana: Ljubljanski grad, 20:00
  • ADI SMOLAR, Braslovče: Nova rajngla, 20:00
  • SONATA ARCTICA, Ljubljana: Orto Bar, 19:00
  • ZVITA FELTNA (9. noč parkeljnov v Goričanah), Medvode: Goričane, 20.00
  • IMSET, EKVORNA, Celje: Celjski mladinski center, 20:30
  • PLATEAU, KOKOSY, Novo mesto: Športni park Košenice, 20:00
  • LUMBERJACK, EMKEJ, Ribnica: Ribniški študentski klub, 20:00
  • JOLE, Celje: Local Club, 22:00
  • DINAMITKE, Selnica: Hram kulture Arnolda Tovornika, 19:00
  • DRILL, Izola: Park Pietro Coppo, 19:00
  • MARKO HATLAK & FUNTANGO (Večer argentinske glasbe), Murska Sobota: Gledališče Park, 19:00
  • PRIFARSKI MUZIKANTI, Litija: Kulturni center, 19:00
  • BALKAN TRAP FT. AMNA, Ljubljana: Cirkus, 23:00
  • INVIVO, DJ VUKI, Koper: Bellavita bar, 21:00
  • DIVINE ILLUSION, PELHAN, Postojna: Mladinski center, 18:30
  • INAS (Balkanjada specialka), Maribor: Klub Trust, 21:00
  • DAMIR HOFFMAN, MATTEO PUNTAR, ERIK GROSS, ANDREA MORETTI, Nova Gorica: Marco Polo club, 23:00
  • BRATKO BIBIČ, Ljuljana: Cankarjev dom, 20:00
  • HAIKU GARDEN, Gornja Radgona: Mladinski center, 21:00
  • ETNO BANDA POSEBEN GUŠT, Dvor: Železo-livarski muzej in galerija Dvor, 19:00
  • THE BLACK MAGIC SPACE TRUCKERS, Stična: Bar Jama, 21:00

SOBOTA, 19. NOVEMBER

  • Mala šola drsanja, Vrhnika: Športni park, 8:00 in 9:00
  • Delavnica energijskih čiščenj in karmičnega zdravljenja, Naklo: Vita Center, 9:00
  • Štruklji pod kozolcem, Nazarje: Tržnica, Bohačev toplar, 9:00-11:00
  • Sejem rabljene in nove smučarske opreme, Celje: Celjski sejem Hala A, 9:00-19:00
  • Repki: Rok Terkaj in Igor Saksida, Kranj: Prešernovo gledališče, 10:00
  • Delavnica presajanja sobnih rastlin, Ravne na Koroškem: Koroški medgeneracijski center, 10:00
  • Pravljično dopoldne z Bino Štampe Žmavc, Celje: Osrednja knjižnica, 10:00
  • Sejem starih stripov, Celje: Celjski mladinski center, 10:00
  • Vinska pot v rovih pod starim Kranjem, Kranj: Rovi pod starim Kranjem, 13:00-19:00
  • Pobeg iz grajskega rova – družinska igra, Ptuj: Rov pod Ptujskim gradom, 15:00
  • Tekmovanje v kuhanju golaža, Kranj: Cafe Galerija Pungert, 15:00
  • Večerni sprehod med lučkami, Radomlje: Arboretum Volčji potok, 15:00-21:00
  • Izmenjevalnica, Mengeš: Mladinski center, 16:00
  • Dobrodelni pub kviz, Ptuj: Kavarna Bodi, 17:00
  • Eroticdays, Ljubljana: Hala L56 – Industrijska cona Litostroj, 18:00
  • 9. noč parkeljnov v Goričanah,, Medvode: Goričane, 18.00
  • Dobrodelni stand up večer, Celje: Celjski mladinski center, 19:00
  • Fantovščina, Visoko pri Kranju: KUD Visoko, 19:30
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Bled: Festivalna dvorana, 20:00
  • Tadej Toš v prostem slogu, Ljubljana: SiTi teater BTC, 20:00
  • Gasolina: Latino vs. Balkan trap, Ljubljana: Cirkus, 23:00
  • PETAR GRAŠO, MODRIJANI, Podčetrtek: Športna dvorana, 19:00
  • VLADO KRESLIN IN IZTOK CERGOL, Domžale: blunout, 20:30 (RAZPRODANO)
  • POP DESIGN, Kranj: KluBar, 17:00
  • VATRA, Ljubljana: Orto bar, 20:00
  • NOVI FOSILI, Slovenske Konjice: Športna dvorana, 20:00
  • DRAŽEN ZEČIĆ, Maribor: Dvorana Tabor, 20:00
  • ZMELKOOW, Logatec: Navigator Pub, 21:30
  • ALYA, Vrhnika: Športni park, 20:00
  • DEJAN VUNJAK IN BRENDIJEVE BARABE, Cerkvenjak: Diskoteka Anton, 19:00
  • GAŠPER RIFELJ, NUŠA DERENDA, Šentjernej: Kulturni center Primoža Trubarja, 19:00
  • ZVITA FELTNA, Leskovec pri Pragerskem: Caffe Bar Fur-Či, 21:00
  • ANSAMBEL SMEH, ADRIJANA KAMNIK (9. noč parkeljnov v Goričanah), Medvode: Goričane, 20.00
  • RECYCLEMAN, DACHO, VAZZ, Ljubljana: Gala Hala, 21:00
  • SKUPINA CALYPSO, Domžale: Life, 21:00
  • WHITESNAKE UNPLUGGED, Murska Sobota: Bunker, 21:00
  • THE CANYON OBSERVER, NIKO NOVAK, Kranj: Trainstation Subart, 21:00
  • PAUL GREM, Koper: Snack bar, 20:00
  • SUZI SOPRANO, JEGULJA, BROKEN LOCK, Murska Sobota: MIKK, 21:00
  • KLEEN, DJ CHUMMA (Total Europarty), Dornberk: Zeleni Gaj, 21:00
  • ZLATA ŽILA, Odranci: Monroe club, 20:00
  • ZGREŠENI PRIMERI, B.T.K.,Stična: Bar Jama, 20:00

NEDELJA, 20. NOVEMBER

  • Sejem rabljene in nove smučarske opreme, Celje: Celjski sejem Hala A, 9:00-17:00
  • Kolodvorska tržnica: Blejski lokalni izbor s kosilom, Bled: Hotel Triglav, 11:00
  • Večerni sprehod med lučkami, Radomlje: Arboretum Volčji potok, 15:00-21:00
  • Skriti svet makedonske folklore in glasbe, Jesenice: Banketna dvorana Kolpern, 16:00
  • Slovenec in pol, Ljubljana: SiTi teater BTC, 20:00
  • ALFI NIPIČ, Marjeta na Dravskem polju: Bar Prepolc, 17:00
  • MARKO HATLAK & FUNTANGO (Večer argentinske glasbe), Piran: Gledališče Tartini, 20:00
  • MATIJA BOLČINA, Izola: Park Pietro Coppo, 19:00
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | Volilna pravila - lokalne volitve | Volilna pravila - referendumska kampanja | Seznam predvajanih del