Quantcast
Radio1_v_zivo


Vikend dogodki: Poglej, kaj se bo dogajalo po Sloveniji od 6. do 9. oktobra!
Radio 1 vikend | 6. 10. 2022 11:47
Dolgčas nam sigurno ne bo.
Ključne besede:     vikend    dogodki    Slovenija
Foto: SOUTH_AGENCY/GETTY IMAGES

ČETRTEK, 6. 10. 2022

  • Pohištveni sejem Ambient Ljubljana, Ljubljana: Gospodarsko razstavišče, 10:00-19:00
  • Izmenjevalnica, Ljubljana: Zorica, 16:00
  • Marko Žerjal: Čudni cajti, Solkan: Mostovna, 20:00
  • Mali otroci, veliki problemi, Ljubljana: SiTi teater BTC, 20:00
  • Spopad generacij 2022, Kranj: Stolp Škrlovec, 20:00
  • HLADNO PIVO, Ljubljana: Kino Šiška, 20:00
  • GAŠPER RIFELJ z gostjo NUŠO DERENDA, Ljubljana – Šmartno: Ruska dača, 19:00
  • KOALA VOICE, Koper: Dvorana sv. Frančiška Asiškega, 20:00

PETEK, 7. 10. 2022

  • Delavnica TikTok – osnove in poslovne priložnosti s Sandro Auer, Jesenice: RAGOR, 10:00
  • Pohištveni sejem Ambient Ljubljana, Ljubljana: Gospodarsko razstavišče, 10:00-19:00
  • Predavanje Vesne Godina: Ženskost in feminizem, Ljubljana: Živa center, 17:00
  • RPG – Igra igranja vlog, Novo mesto: Knjigarna Goga, 18:00
  • Pub kviz, Grosuplje: Klub Groš, 20:00
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Ljubljana: Španski Borci, 20:00 (RAZPRODANO)
  • Fantovščina, Ljubljana: SiTi teater BTC, 20:30
  • MI2, Laško: Kulturni center, 19:30
  • ADI SMOLAR, Maribor: Hiša Oz, 20:00
  • ZMELKOOW (akustično), Domžale: Blunout, 20:30
  • EVA BOTO, Kočevje: Kulturni center, 20:00
  • DR. SILVANO DJ – Disco time, Kranj: KluBar, 21:00
  • IMSET, EKVORNA, Medvode: Klub Jedro, 21:00
  • FEHTARJI, Dornberk: Zeleni Gaj, 20:00
  • MARKO STANKOVIĆ, Tolmin: Staro mestno jedro, 20:30
  • BOOOM!, Piran: Gledališče Tartini, 21:00
  • SAMANTHA MAYA in gosti, Celje: MCC, 20:30
  • KRSHKOPOLJAC, Brežice: Mladinski center, 21:00
  • BACKSTAGE, MULTIBALL, NOT LOOKING PRETTY, Ljubljana: Orto bar, 18:00
  • WCKD NATION & LUCIANA, Ljubljana: Ljubljanski grad, 20:00
  • SMETNAKI, Ljubljana: Prulček, 20:00
  • YUGO NOSTALGICA, Velesovo: Kantina Bar, 19:00
  • ANDERKAVER, TRICIKL BAND, Postojna: Erasmus, 21:00
  • SAMUEL BLUES, Koper: SnackBar 1964, 18:00

 

SOBOTA, 8. 10. 2022

  • 1. Almin literarni pohod, Celje: MCC, 9:00
  • Oktobrska izmenjevalnica oblačil, knjig in igrač, Koper: Tržnica, 9:00-14:00
  • Frikafest, Tolmin: različne lokacije, 9:00-20:00
  • 18. Sejem stripov, Murska Sobota: Klubski prostor MIKK, 10:00-13:00
  • Rimski dan v Logatcu, Logatec: pred Narodnim domom, 10:00-13:00
  • 3. srednjeveški dan na gradu Žovnek, Braslovče: Grad Žovnek, 10:00-17:00
  • Razstava mačk, Celje: Celjski sejem, 10:00-18:00
  • Pohištveni sejem Ambient Ljubljana, Ljubljana: Gospodarsko razstavišče, 10:00-19:00
  • Stripovski sejem (Festival stripa Ljubljana), Ljubljana: Kino Šiška, 10:00-20:00
  • Odprta kuhna Ptuj, Ptuj: Mestni trg, 11:00-21:00
  • Čiliada 2022 – Festival čilija in čokolade, Izola: Manziolijev trg, 11:00-23:00
  • Golažijada, Šoštanj: Glavni trg, 12:00
  • Oktoberfest na Pohorski tržnici, Hoče: Pohorska tržnica, 13:00-22:00
  • Trajnostni piknik v Ljubljani, Ljubljana: Metelkova, 14:00
  • Izmenjevalnica, Grosuplje: Študentski klub Groš, 14:00-17:00
  • 3. festival vloženih oliv, Dornberk: Kmetija Seljko, 15:00-22:00
  • Akustični popoldan v Sončnem parku, Pruj: Sončni park, 16:00
  • Dobrodelni stand up, Vrhnika: Cankarjev dom, 19:00
  • Mali otroci, veliki problemi, Visoko pri Kranju: KUD Visoko, 19:30
  • Tadej Toš Freestyle, Ptuj: Mestno gledališče, 19:30
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Dolenjske Toplice: Kulturno kongresni center, 20:00
  • ANDREA BOCELLI, Ljubljana: Dvorana Stožice, 20:00
  • SIDDHARTA, JOKER OUT, Novo mesto: Športna dvorana Marof, 20:00
  • MI2, POLKAHOLIKI, Juršinci: Nogometno igrišče, 20:00
  • ZABRANJENO PUŠENJE, Kranj: KluBar, 21:00
  • ROCK PARTYZANI, MAJKA, Brežice: Mladinski center Brežice, 21:00
  • PETER BENCE, Ljubljana: Cankarjev dom, 20:00
  • MAMBO KINGS, Brezovica: PGD Jezero, 20:00
  • DEJAN VUNJAK & BRENDIJEVE BARABE, Šoštanj: Trg svobode, 17:00
  • FLIRRT, Tolmin: Staro mestno jedro, 20:00
  • FED HORSES, Kranj: Rona caffe, 20:00
  • MASAŽ, Ljubljana: Metelkova, 19:00
  • RECYCLEMAN, DACHO, VAZZ, Ljubljana: Gala Hala, 21:00
  • MILAN KAMNIK, Ravne na Koroškem: KMKC Kompleks, 19:30
  • RAUBARJI, Kranj: Primskovo, 20:00
  • KOSTA RADMAN (Pena Party), Nova Gorica: Marco Polo Klub, 22:00
  • FIRBCI, Vrzdenec: Diskoteka Studenec, 21:00
  • BLACK (Metallica Tribute band), Ljubljana: Orto Bar, 19:00
  • METROPOLIS, Maribor: Gustaf, 22:00
  • JURE PUKL, URŠKA CENTA, Ljubljana: Cankarjev dom, 20:00

Izven Slovenije:

  • SIMPLE PLAN, SUM 41, Italija: Bologna: Unipol Arena, 21:00

 

NEDELJA, 9. 10. 2022

  • Razstava mačk, Celje: Celjski sejem, 10:00-18:00
  • Pohištveni sejem Ambient Ljubljana, Ljubljana: Gospodarsko razstavišče, 10:00-18:00
  • Zlati krog s Primožem Rogličem, Maribor: Trg Leona Štuklja, 11:00
  • Nedeljsko popoldne ob kostanju, Ljubljana: TD Zadvor, 12:00
  • Večer z Manco Košir: zgodbe o knjigah in ljudeh, Ljubljana: MGLC, 18:00
  • Mali otroci, veliki problemi, Izola: Kulturni dom, 20:00
  • Pink Floyd History, Ljubljana: Cankarjev dom, 20:00
  • JOKER OUT, PRIFARSKI MUZIKANTI, ROK FERENGJA, ... Dobrodelni koncert Na pomoč Kolpa, Kočevje: Športna dvorana, 18:00
  • MODRIJANI, TANJA ŽAGAR, DEJAN VUNJAK, ... Dobrodelni koncert S srcem, da nas bo grelo, Ptuj: Ptujski grad, 14:00
  • ALENKA GODEC, NUŠKA DRAŠČEK, JANEZ BONČINA-BENČ, Ljubljana: SNG Drama, 20:00
  • EVERGREY, FRACTAL UNIVERSE, VIRTUAL SYMMETRY, Ljubljana: Orto bar, 19:00
  • SKUPINA CALYPSO, Janče: Planinski dom, 11:00
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | Volilna pravila - lokalne volitve | Volilna pravila - referendumska kampanja | Seznam predvajanih del