Quantcast
Radio1_v_zivo


Vikend dogodki: Poglej, kaj se bo dogajalo po Sloveniji od 29. septembra do 2. oktobra!
Radio 1 vikend | 28. 9. 2022 11:59
Začetek oktobra bo čist divji!
Ključne besede:     vikend    dogodki
Foto: Envato

ČETRTEK, 29. 9.

  • 14. Mednarodni sejem zbirateljstva Collecta, Ljubljana: Cankarjev dom, 9:00-17:00
  • Festival za tretje življenjsko obdobje, Ljubljana: Cankarjev dom, 9:00-17:00
  • Manj žice, več razuma, Ljubljana: ZRC SAZU, 10:00-22:00
  • Kuharska delavnica: Breskvice, Logatec: Hiša Sadeži družbe, 10:30
  • Kava z nosilkami, Ljubljana: Družinski center Mala ulica, 11:00
  • Festival Stare trte, Maribor: šotori pred Hišo Stare trte, 17:00
  • Javno vodstvo po stalni zbirki: kustosinja za en dan Zala Djuric, Ljubljana: Narodna galerija, 18:00
  • Arty Party, Kranj: Panorama Stara Pošta, 18:00
  • Strip v živo, Ljubljana: Kinoteka, 19:00
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Sevnica: Kulturna dvorana, 19:30
  • Kriza srednjih let, Radlje ob Dravi: Kulturni dom, 20:00
  • Stand-up odprti mikrofon, Ljubljana: Apotheka, 20:00
  • Euro Cuban All Stars, Ljubljana: Cvetličarna, 20:00
  • VLADO KRESLIN, RUDI BUČAR, NUŠA DERENDA, TINKARA KOVAČ, ANIKA HORVAT, EVA BOTO, LEA SIRK, SLAVKO IVANČIĆ, ..., (Dobrodelni koncert Skupaj za Kras), Renče: Dvorana kotalkališča, 20:00
  • MRFY, Ljubljana: Orto bar, 19:00 (RAZPRODANO)
  • UROŠ IN TJAŠA, Ptuj: Dominikanski samostan, 20:00
  • NEW SWING QUARTET, Zgornje Gameljne: Ruska Dača, 18:00
  • HAIKU GARDEN, Kranj: Stolp Škrlovec, 20:00

 

PETEK, 30. 9.

  • Noč raziskovalcev 2022, različne lokacije po celotni Sloveniji, cel dan
  • Festival Stare trte, Maribor: šotori pred Hišo Stare trte, 10:00-18:00
  • Tržnica »Okusi Štajerske«, Maribor: Glavni trg, 10:00-18:00
  • Festival ptujskih zgodb 2022, Ptuj: Staro mestno jedro Ptuja in okolica, 15:00
  • Dan kranjske klobase in piva, Kranj: Glavni trg, 16:00-23:00
  • Delavnica kolaža, Ljubljana: Knjižnica reči, 17:00
  • Vikend neodvisnega lutkovnega gledališča, Ljubljana: Hiša otrok in umetnosti, 17:00
  • Erotične zgodbe Ljubljane, Ljubljana: Prešernov spomenik, 17:00
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Maribor: Narodni dom, 20:00
  • Fiesta Latina Slovenia, Ljubljana: Cvetličarna, 22.00
  • VLADO KRESLIN, IZTOK CERGOL, Celje: Branibor Club-Pub, 22:00
  • ZMELKOOW + Stand-up Željko Čakarević-Željudin, Grosuplje: GROŠ študentski klub, 20:00
  • MAMBO KINGS, Celje: Local Club/Cafe, 22:00
  • NINA PUŠLAR, PEPEL IN KRI, TOMAŽ DOMICELJ, ALENKA GODEC, ... (Dobrodelni koncert Lions Klub), Vrhnika: Cankarjev dom, 19:30
  • KLEMEN SLAKONJA & SMALL BAND, Sežana: Kosovelov dom, 20:00
  • DRAŽEN ZEČIĆ, MARKO ŠKUGOR, Ljubljana: Dvorana Tivoli, 20:00
  • MANOUCHE, Ljubljana: Ljubljanski grad, 20:00
  • FEHTARJI, VZROCK, Gorenja vas: Industrijska cona Todraž, 20:00
  • UROŠ IN TJAŠA, Ptuj: Dominikanski samostan, 20:00 (RAZPRODANO)
  • LEOPOLD I., Maribor: Hiša Stare trte, 19:00
  • TORUL, Ljubljana: Gala Hala, 20:00
  • MARY ROSE, Postojna: Kulturni dom, 20:30
  • ERUPTION, Ljubljana: Orto bar, 19:00
  • RAOUL & THE WISEMEN (NL), Gornja Radgona: Mladinski center, 20:00

 

SOBOTA, 1. 10.

  • Jadralska regata »Prvo jadro Maribora«, Bresternica: BD Sidro, 9:00
  • Festival ptujskih zgodb 2022, Ptuj: Staro mestno jedro Ptuja in okolica, 10:00
  • Vikend neodvisnega lutkovnega gledališča, Ljubljana: Hiša otrok in umetnosti, 10:00
  • 16. Grajski vazar z goričkimi meštri, Grad: grad Grad na Goričkem, 10:00-17:00
  • Jestival, Kobarid: Trg svobode, 10:00-18:00
  • 24. KockeFest, Ljubljana: OŠ Koseze, 10:00-18:00
  • Tabor bazar pod krošnjami, Ljubljana: Igrišče ŠD Tabor, 10:00-19:00
  • Festival Stare trte, Maribor: šotori pred Hišo Stare trte, 10:00-20:00
  • Kuhna na plac, Domžale: Tržni prostor, 11:00-22:00
  • Pomol okusov IV, Izola: Carinski pomol, 12:00-22:00
  • Otvoritev manifestacije »Dnevi Bosne« in razstave »Listine bosanskih vladarjev in vlastelinov«, Ljubljana: Festivalna dvorana, 14:00
  • Mariborski maraton pozitivne psihologije 2022, Maribor: Narodni dom, 15:00
  • Novomeški ½ maraton, Novo mesto: Novi trg, 15:00
  • Mednarodna boksarska revija v Ljubljani, Ljubljana: Športni center Konex, 16:00
  • Dan kranjske klobase in piva, Kranj: Glavni trg, 16:00-23:00
  • 6. Savinjski Oktoberfest in hmeljanrski likof, Žalec: Pivska fontana, 17:00
  • Quidditch trening, Ljubljana: Atletski stadion Žak, 17:00
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Murska Sobota: Gledališče Park, 20:00
  • Semafor Party, Celje: Twins, 21:00
  • Backstreet's back, Ljubljana: Cvetličarna, 22:00
  • JOKER OUT, VLADO KRESLIN, PRELUDE, Gorenja vas: Industrijska cona Todraž, 20:00
  • DANIJELA – Otvoreno srceLjubljana: Križanke, 20:00
  • PETAR GRAŠO, Šempeter pri Gorici: Športni center Šempeter – Vrtojba, 20:00
  • MIRAN RUDAN INDESIGN, Kranj: KluBar, 21:00
  • LUKA BASI, ANSAMBEL SAŠA AVSENIKA, Juršinci: Nogometno igrišče, 20:00
  • NEDA UKRADEN, DJOMLA KS, Dornberk: Zeleni Gaj, 21:00
  • VESNA PISAROVIĆ, Lokavec: Klub Štala, 20:00
  • MAMBO KINGS, Domžale: Lifeklub, 21:00
  • INES ERBUS, ANSAMBEL STIL, Temenica: nogometno igrišče pod velikim šotorom, 20:00
  • KATRINAS, Domžale: Blunout, 20:30
  • POSEBEN GUŠT, Šenčur: Kulturni dom, 20:00
  • MARY ROSE, Postojna: Kulturni dom, 20:30
  • WITHIN DESTRUCTION, Ljubljana: Orto bar, 19:00
  • TOMAŽ HOSTNIK, Ljubljana: Prulček, 19:00
  • SAMUEL BLUES, GUNI, Kranj: TrainStation SubArt, 20:00

 

IZVEN SLOVENIJE:

  • TOM ODELL, Zagreb: Tvornica kulture, 20:00

NEDELJA, 2. 10.

  • Vikend neodvisnega lutkovnega gledališča, Ljubljana: Hiša otrok in umetnosti, 10:00
  • Jesensko srečanje starodobnikov, Celje: Parkirišče pred dvorano Zlatorog, 10:00
  • 24. KockeFest, Ljubljana: OŠ Koseze, 10:00-15:00
  • Festival Stare trte: 36. svečana trgatev, Maribor: šotori pred Hišo Stare trte, 11:00
  • Festival ptujskih zgodb 2022, Ptuj: Staro mestno jedro Ptuja in okolica, 11:00
  • Nedeljska scena pred Palačo Cukrarna, Ljubljana: Ambrožev trg, 11:00-15:00
  • 1. Srečanje slovenskega Corgi kluba s sprehodom po Ljubljani, Ljubljana: Cekinov grad, 13:30
  • Vid Valič: Strast, dojenček in rompompom, Stari Trg pri Ložu: Kulturni dom, 18:00
  • GIBONNI, Ljubljana: Križanke, 20:00
  • LILA DOWNS, Ljubljana: Cankarjev dom, 19:30
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | Volilna pravila - lokalne volitve | Volilna pravila - referendumska kampanja | Seznam predvajanih del