Quantcast
Radio1_v_zivo


Vikend dogodki: Poglej, kaj se bo dogajalo po Sloveniji od 4. do 8. avgusta!
Radio 1 vikend | 3. 8. 2022 15:26
Vikend bo vroč in žurersko obarvan
ČETRTEK, 4. 8.
  • Izmenjevalnica oblačil in knjig, Gornja Radgona: Mladinski center, 16:00
  • Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 17:00
  • Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
  • Poletje v Vipavskem Križu: Sanremo, filmski večer, Vipavski Križ, 20:30
  • Filmski večeri v Arboretumu: Hiter kot strel, Volčji potok: Arboretum, 21:00
  • Letni kino Silvana Furlana: Orkester, Nova Gorica: Ploščad Silvana Furlana, 21:00
  • Kinodejka: Prasica, slabšalni izraz za žensko, Ajdovščina: MKC Hiša mladih, 21:00
  • Film pod zvezdami: Sladičeva pica, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
  • Castle Kolpa music festival: LAIBACH, DAN D, ELVIS JACKSON, MRFY, ALO!STARI, Kostel: Fara, 19:00
  • Risani koncert: POČENI ŠKAFI & ALFRED, Ljubljana: Letni vrt Gala Hale, 20:00
  • DRAGO MISLEJ - MEF, Tolmin: pri fontani, 20:00
  • THE STROJ, Koper: Martinčev trg, 20:30
  • KLAPA RIŠPET, Kranj: Letno gledališče Khislstein, 20:00
  • EMBRYO, Ljubljana: Prulček, 20:00
  • SENTIDO PROJECT, Celje: Stari grad Celje, 21:00
  • WICKED NATION, Izola: Mali trg na Ljubljanski ulici, 20:30
  • Zunaj Slovenije: JAMES BLUNT, Tarvisio – Trbiž: Laghi di Fusine – Belopeška jezera, 14:00
PETEK, 5. 8.
  • Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 9:00
  • Festival Wild Wild West, Zbilje: Zbiljsko jezero, 17:00
  • Zeleno sonce 136: Funkee Cocktail, Ljubljana: Letni vrt Gala Hale, 20:00
  • Poletna vinska doživetja: BOŠTJAN PERTINAČ, Sežana: Kraško dvorišče Vinakras, 20:00
  • Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
  • Filmski teden Evrope pod zvezdami: Triumf, Celje: Celjski mladinski center, 20:30
  • Kino brez stropa: Luzzu, Ptuj: Mestni kino, 21:00
  • Filmski večeri v Arboretumu: Orkester, premiera, Volčji potok: Arboretum, 21:00
  • Letni kino Silvana Furlana: Prasica, slabšalni izraz za žensko, Nova Gorica: Ploščad Silvana Furlana, 21:00
  • Film pod zvezdami: Ulica nočnih mor, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
  • Poletni kino v Divači: Naš avto, Divača: Vinska klet Gulič, 21:30
  • Videokaraoke by Džoko, Kranj: KluBar, 21:00
  • Yugo pop rock hiti, Maribor: Niagara, 21:00
  • Castle Kolpa music festival: SIDDHARTA, VLADO KRESLIN IN MALI BOGOVI, NEISHA, KOALA VOICE, Kostel: Fara, 18:30
  • Offline Festival: LIL PUMP, Ptuj: Festivalsko prizorišče (ob Dravi), 18:00
  • JAN PLESTENJAK, MARAAYA, Žirovnica, Rekreacijski park Završnica, 20:00
  • BIG FOOT MAMA, Velika Polana: Prireditveni center Poljana, 20:30
  • UROŠ PERIĆ PERRY & AMAYA – MAJA KEUC, Loče: Žička kartuzija, 20:30
  • ŠANK ROCK, Žalec: Fontana piva, 19:00
  • ČUKI, Tepanje: PGD, 20:00
  • Blejsko poletje 2022: DRUŠTVO MRTVIH PESNIKOV, Bled: Jezerska promenada, 20:00
  • AVTOMOBILI, Celje: Špital za prjatle, 20:00
  • PRISMOJENI PROFESORJI BLUESA, Izola: Hangar bar, 21:30
  • SAM'S FEVER (Tribute to Elvis), Most na Soči: Vodna hiša, 21:00
  • Kamfest 2022: MOVEKNOWLEDGMENT, KOIKOI, KATALENA, Kamnik: Glavni trg & Kreativna četrt Barutana, 17:00
  • GADI IN SKUPINA SMILE, Ptuj: Mestna tržnica, 20:00
  • Soboško poletje: WIYAALA, Murska Sobota: Trg kulture, 20:00
  • LEOPOLD I. IN DRÜGI, PTČ, Gornja Radgona: Mladinski center, 20:00
  • DECAIR, BILIBAN, Solkan: KC Mostovna, 20:00
  • STARDUST – DAVID BOWIE TRIBUTE BAND, Izola: Park Pietro Coppo, 20:30
  • DRILL, Ravne na Koroškem: KMKC Kompleks, 20:00
  • BENOIT MARTINY BAND, Ljubljana: Prulček, 20:00
  • ELEUTHERIA, Kranj: Cafe Galerija Pungert, 21:00
  • MLADI GAMSI, Bloke: ŠD Studenec na Blokah, 20:00
  • Jazz & Gin vikend: džeZZva, Ptuj: Dominikanski samostan, 20:30
SOBOTA, 6. 8.
  • Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 9:00
  • Dan trniča, Velika Planina: pred Preskarjevim muzejem, 11:00-14:00
  • Živa zgodovina – Druščina zlate ostroge, Celje: Stari grad Celje, 11:00-20:00
  • 15. dan delfinov, Piran: Tartinijev trg, 16:00
  • Praznik vina in perecov, Dobrovnik: Kulturni dom, 16:00
  • Blejsko poletje 2022: Carmen, Koncertna izvedba opere, Bled: Jezerska promenada, 20:00
  • Pop & dance hiti, Maribor: Niagara, 21:00
  • Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
  • Letni kino Minoriti: Orkester,  Maribor: Avditorij Lutkovnega gledališča Maribor na Minoritih, 21:00
  • Kino brez stropa: Hiter kot strel, Ptuj: Mestni kino, 21:00
  • Filmski večeri v Arboretumu: Minioni: Grujev vzpon, Volčji potok: Arboretum, 21:00
  • Film pod zvezdami: Nak, predpremiera, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
  • Sinners & saints party, Maribor: KMŠ, 22:00
  • Večer poezije IZTOKA MLAKARJA v izvedbi ETNO BANDE POSEBEN GUŠT, Ljubljana: Prulček, 20:00
  • SEVERINA, Velika Polana: Prireditveni center Poljana, 20:30
  • Castle Kolpa music festival: BIG FOOT MAMA, MAGNIFICO, JOKER OUT, PETER LOVŠIN IN ŠPANSKI BORCI, IMSET, Kostel: Fara, 18:45
  • INES ERBUS, DRUGO DUGME, ANSAMBEL UPANJE, Ptuj: Mestna tržnica, 20:00
  • Kamfest 2022: PANTALOONS, POČENI ŠKAFI & ALFRED, MASAŽ, BIBILBAN, Kamnik: Glavni trg & Kreativna četrt Barutana 17:00
  • GAL GJURIN, Kranj: KluBar, 21:00
  • Offline Festival: MORTEN, JULIAN JORDAN, JUICY M, Ptuj: Festivalsko prizorišče (ob Dravi), 18:00
  • ECLIPSE (Tribute to Pink Floyd), Most na Soči: Vodna hiša, 21:00
  • KLAPA ŠUFIT, Žalec: Fontana piva, 19:00
  • JIMMY JOE BAND, Izola: Park Pietro Coppo, 20:30
  • Jazz & Gin vikend: ŽAN TETIČKOVIČ, Ptuj: Dominikanski samostan, 20:30
  • DEJAN VUNJAK IN BRENDIJEVE BARABE, Slovenske Konjice: Športni center Draža vas, 20:00
  • POSKOČNI MUZIKANTI, Sevnica: PGD Boštanj, 17:00
  • KLAPA MALI GRAD, Celje: Guštova mestna plaža, 18:00
  • ANSAMBEL STIL, Grosuplje: pred podružnično šolo Št. Jurij, 20:00
NEDELJA, 7. 8.
  • Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 9:00
  • Kino jezero: Morena, Most na Soči: pri Vodni hiši, 21:00
  • Kino brez stropa: Morena, Ptuj: Mestni kino, 21:00
  • Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
  • Blejsko poletje 2022: ROK'N'BAND, Bled: Jezerska promenada, 20:00
  • Kamfest 2022: JURE PUKL »BROKEN CIRCLES« FEAT. AMAYA – MAJA KEUC, WIYAALAZHLEHTET, Kamnik: Glavni trg & Kreativna četrt Barutana 17:00
  • Tekma koscev, štangarjev in grabljic & ANSAMBEL SAŠA AVSENIKA, Prebold: PGD Sv. Lovrenc, 17:00
  • Kmečki praznik: DEJAN VUNJAK IN BRENDIJEVE BARABE, Logatec: Medvedje Brdo, 15:00
  • Risani koncert: POČENI ŠKAFI & ALFRED, Most na Soči: Vodna hiša, 20:00
  • VESELI SVATJE, Žalec: Fontana piva, 17:00
  • Zunaj Slovenije: ASAF AVIDAN, Italija: Altopiano del Montasio (Sella Nevea)
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | | Seznam predvajanih del