Quantcast
Radio1_v_zivo


Vikend dogodki: Poglej, kaj se bo dogajalo po Sloveniji od 28. do 31. julija!
Radio 1 vikend | 27. 7. 2022 11:21
Preveri kje boš žural ta vikend!
Foto: Envato

ČETRTEK, 28. 7.

  • Metaldays, Tolmin: Sotočje, 14:40
  • Film pod zvezdami: Dobri šef, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
  • Mini kino: Mumin na Azurni obali, Žalec: Terasa MC Žalec, 16:00
  • Spoznaj naravna peneča vina "Pet-Nat" na vinsko-kulinaričnem večeru z Bro'Sis, Maribor: Hiša stare trte, 20:00
  • Kino na prostem: Najbolj grozen človek na svetu, Žalec: Terasa MC Žalec, 21:00
  • ADI SMOLAR, Vipava: Atrij dvorca Lanthieri, 21:00
  • VAZZ, EROS, Okroglica: Plešivica pri Sežani, 21:00
  • SEVERA IN GAL GJURIN, Cerklje na Gorenjskem: Grad Strmol, 19:00
  • PRISMOJENI PROFESORJI BLUESA, Ljubljana: Vrt Lily Novy, 20:00
  • TOMAŽ HOSTNIK, Vipavski Križ: Grajsko dvorišče, 20:30
  • KALIOPI & EDIN KARMAZOV – OBLIVION, Ptuj: Minoritski samostan, 20:30
  • MASAŽ, Ljubljana: Švicarija, 21:00
  • LILITH CAGE, Ljubljana: LokAcija, 19:00
  • FREEKIND, Ptuj: Dom kulture Muzikafe, 21:00
  • LELEE IN BLAŽ, Izola: Center za kulturo, šport in prireditve, 20:30
  • VID JAMNIK IN AJDA SITNA TUREK, Slovenj Gradec: Koroški pokrajinski muzej, 21:30

 

PETEK, 29. 7.

  • Metaldays, Tolmin: Sotočje, 14:10
  • Premiera Radia 1 – Minioni: Grujev vzpon, Cineplexx Ljubljana Rudnik, 18:00
  • Kul(inarični) petki, Kamnik: Park Evropa, 18:00-23:00
  • Noč metuljev, Veliki Slatnik: Sotočje treh studencev, 18:00
  • Speed Friending, Ljubljana: Klub Monokel, 19:30
  • Festival novomeško poletje: Nova novomeška glasba, Novo mesto: Glavni trg, 20:00
  • Film pod zvezdami: Hiša Gucci, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
  • Kino brez stropa: Vse povsod naenkrat, Ptuj: Mestni kino, 21:15
  • Irish night, Ormož: OFAK Festival, 21:00
  • Dva + ena gratis: Nejc Šmit, Dino Kapetanovič in gost Sašo Stare, Radovljica: Radovljiška graščina, 21:00
  • Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
  • Yugo pop rock & DJ Caki, Maribor: Niagara, 21:00
  • Summer in the city, Ljubljana: Square club, 23:00
  • Poletna vinska doživetja: MOYA IN YAN BARAY, Sežana: Kraško dvorišče Vinakras, 20:00
  • SIDDHARTA, Kranj: Letno gledališče Khislstein, 21:00
  • ELVIS JACKSON, Sv. Anton: Hiša kulture, 20:30
  • ADI SMOLAR, Vipava: Atrij dvorca Lanthieri, 21:00
  • MIRAN RUDAN IN DESIGN, Solkan: Bar Čolnarna, 20:00
  • ZVITA FELTNA, Kotlje: TRC Ivarčko jezero, 20:00
  • FEHTARJI, Polhov Gradec: Prireditveni prostor, 20:00
  • MATTER, Okroglica: Plešivica pri Sežani, 21:00
  • JET BLACK DIAMONDS, KOKOSY, KIWI FLASH, Zagorje ob Savi: Igrišče Ploretarec pred Mladinskim centrom, 21:00
  • COVER VEČER: GUNNERS (Guns N' Roses) & UNFORGIVEN (Metalica), Izola: Center za kulturo, šport in prireditve, 21:00
  • NEW YORK VOICES ft. VOX ARSANA, Ptuj: Minoritski samostan, 20:30
  • UROŠ PERIČ & THE BLUENOTE QUARTET, Maribor: Hiša Oz, 20:00
  • MLADI DOLENJCI, Ribnica: PGD Prigorica, 20:00
  • SAMUEL BLUES, Jesenice: Gornjesavski muzej, 20:00
  • TAMIKREST (ML, FR), Cerkno: Star plac, 21:00
  • WU30, Ljubljana: Gala Hala, 20:00
  • MADISON, Solkan: KC Mostovna, 20:00
  • MAGIC POND, Gornja Radgona: Mladinski center, 20:00
  • MR. JOHN BAND, Izola: Center za kulturo, šport in prireditve, 20:30
  • BIRDLAND, STHENGE, Ptuj: Kavarna Bodi, 22:00
  • Zunaj Slovenije: TOTO, Gradec: Messe Graz Open Air, 20:00

SOBOTA, 30. 7.

  • Filmski teden Evrope: Čarobno potovanje na luno, Celje: Celjski mladinski center, 10:00
  • Festival animiranega filma ZEBRA, Slovenj Gradec: Glavni trg, 12:00-22:00
  • Čarovniški blues – Magična knjiga (interaktivna gledališka predstava), Ptuj: Knjižnica Ivana Potrča, 11:00
  • Živa zgodovina: Red kraljevega orla, Celje: Stari grad Celje, 11:00-20:00
  • Vožnja s turistično ladjico Čigra po reki Dravi in Ptujskem jezeru, Ptuj: Pristanišče Ranca, Gostilna Ribič in Terme Ptuj, 16:00 in 17:30
  • Praznik žetve, Gorenja vas: Zavod za turizem in kulturo Poljanska dolina, 16:00
  • Poletni večer Pr'Pišek z Vocal BK studio, Celje: Pišek bar, 19:00
  • Poletni pevski večer s klapo Platna, Stara šola na Erzelju, 20:00
  • Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
  • Kino brez stropa: Morena, Ptuj: Mestni kino, 21:15
  • Film pod zvezdami: Dune: Peščeni planet, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
  • Letni kino Minoriti: Pravi moški, Maribor: Avditorij Lutkovnega gledališča Maribor na Minoritih, 21:00
  • My House My Castle, Ormož: OFAK Festival, 21:00
  • S.A.R.S., Kranj: SubArt, 20:00
  • SIDDHARTA, JOKER OUT, Ptuj: Mestni trg, 20:30
  • MAGNIFICO, KINGSTONI, Ljubno ob Savinji: Prireditveni prostor, 20:00
  • JAN PLESTENJAK, Cerklje na Gorenjskem: Plaža Krvavec, 20:00
  • NINA PUŠLAR, Kranj: Letno gledališče Khislstein, 21:00
  • DINO MERLIN, Plaža Portorož, 20:00
  • BAJAGA I INSTRUKTORI, HAMO & TRIBUTE 2 LOVE, JET BLACK DIAMONDS, Okroglica: Plešivica pri Sežani, 21:00
  • RAIVEN: Doloroso (elektro-opera), Izola: Letni kino Arrigoni, 21:00
  • MAMBO KINGS, Ig: PGD Golo, 20:00
  • HAPPY OL' MCWEASEL IN THE BEGINNINGS, Ajdovščina: MKC Hiša mladih, 21:00
  • POSEBNI GOSTJE BAND, Izola: Center za kulturo, šport in prireditve, 20:30
  • TAMIKREST (ML, FR), Ljubljana: Gala Hala, 20:00
  • ZALA SMOLNIKAR, Murska Sobota: Hranilnica prekmurskih dobrot, 21:00

 

NEDELJA, 31. 7.

  • Živa zgodovina: Red kraljevega orla, Celje: Stari grad Celje, 11:00-19:00
  • Vožnja s turistično ladjico Čigra po reki Dravi in Ptujskem jezeru, Ptuj: Pristanišče Ranca, Gostilna Ribič in Terme Ptuj, 14:30, 16:00 in 17:30
  • Kino brez stropa: Sončni zaton, Ptuj: Mestni kino, 21:15
  • Film pod zvezdami: Jagnje, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
  • Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
  • Zbogom korona, mi gremo na dopust, Ajdovščina: MKC Hiša mladih, 21:00
  • DEJAN VUNJAK IN BRENDIJEVE BARABE, Poljane nad Škofjo Loko, 17:00
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | | Seznam predvajanih del