V Krajnsko goro na Spartan Race, če pa si ljubitelj glasbe, pa te čaka dolg seznam dobrih koncertov
20. 05. 2022 ob 06:28
Vikend dogodki od 19. - 22. maja
Ključne besede: vikend dogodki, Radio 1
PETEK, 20. MAJ
Otroška ustvarjalnica Svetovni dan čebel, Celje: Pokrajinski muzej, 11:00
K-Rožnik: 48-urni dobrodelni tek okoli Rožnika, Ljubljana: Rožnik, 16:00
Akrobatske delavnice z Dunking Devilsi, Ljubljana: Aleja, 17:00-20:00
Festival Vičstok, Ljubljana: OŠ Vič, 18:00
Tomaž Hostnik: Svinjska Štorija – otroška glasbena pravljica, Škofja Loka: Knjižnica Ivana Tavčarja, 18:00
Stand up večer: Pedja Bajović, Šentjur: Ipavčev kulturni center, 19:00
Predavanje Prazen koš, polna denarnica, Ribnica: Javni zavod Rokodelski center, 19:00
27. Jazz Cerkno, Cerkno: Star plac in Glasbena šola, 19:30
Vibecheck vol.2, Ljubljana: Gala Hala, 20:00
Kranj goes Hardcore, Kranj: Carnium Cafe, 22:00
BIG FOOT MAMA 30 let, Ljubljana: Dvorana Stožice, 20:00 RAZPRODANO
NINA PUŠLAR, Krško: Kulturni dom, 20:00
MI2, Selnica: Center Arnold Tovornik, 20:00
MAMBO KINGS, Radomlje: Športni park, 20:00
RADE ŠERBEDŽIJA & ZAPADNI KOLODVOR, Maribor: Narodni dom, 20:00
MIKI VLAHOVIČ, Ljubljana – Šmartno: Ruska dača, 19:00
FEHTARJI: Podeželski rock'n'roll u Lublan, Ljubljana: Kongresni trg, 19:00
PANDA, Ljubljana: Prulček, 20:00
MEF IN NARODNOOSVOBODILNI BEND, Ljubljana: SiTi Teater, 20:30
RELJA, DINNA, IN VIVO, Velenje: Vista park z razgledom, 20:00
VOYAGE, RIMSKI & CORONA, Celje: Celjski sejem, 20:00
LARKIN POE, Ljubljana: Kino Šiška, 20:00
JELENA KARLEUŠA,HURRICANE, MCSTOJAN, INAS, BRESKVICA, Ljubljana: Gospodarsko razstavišče, 20:00
IGOR IN ZLATI ZVOKI, Žalec: ZKŠT, 19:00
BRINA VOGELNIK, Ravne na Koroškem: Koroška osrednja knjižnica Dr. Franca Sušnika, 18:00
SOBOTA, 21. MAJ
Spartan Race Kranjska Gora hosted by I Feel Slovenia, Kranjska Gora, Planica, 7:00-19:00
Cankarjev pohod, Ljubljana: Gostilna Rožnik, 8:00
MAISTROV PIKNIK x TORUL, Kamnik: Območje 70, 12:00
Na meji nevidnega 2022: Konvencija ljubiteljev fantazije in znanstvene fantastike, Ljubljana: Gospodarsko razstavišče, 9:00 – 20:00
Grajski dnevi, Ljubljana: Ljubljanski grad, 9:30
K-Rožnik: 48-urni dobrodelni tek okoli Rožnika, Ljubljana: Rožnik, 10:00
Rokodelski dan pred plavžem, Ratitovec, 10:00
Pravljice z Boštjanom Gorencem – Pižamo & Otroški žur z Romano Kranjčan, Ljubljana: Aleja, 10:30
Odprta kuhna Vipava, Vipava: Glavni trg, 11:00-21:00
Srečanje starodobnih vozil, Kamnik: center, 13:00
TedXLjubljana 2022 – Pogum prevlada, Ljubljana: Hala L56 – Litostroj, 16:00
27. Jazz Cerkno, Cerkno: Star plac in Glasbena šola, 17:30
Akrobatske delavnice z Dunking Devilsi, Ljubljana: Aleja, 17:00-20:00
Družabni ples, Ljubljana: Pionirski dom, 21:00
SIDDHARTA, Podčetrtek: Dvorana Podčetrtek, 20:00
VLADO KRESLIN & MOMENTO CIGANO, Piran: Župnijski vrt Georgios, 20:30
TABU, Ptuj: Dominikanski samostan, 20:00
JOKER OUT, LPS, Škofja Loka: Dvorišče Loškega puba, 21:00
ZMELKOOW, Dornberk: Zeleni gaj, 21:00
TONY CETINSKI, Celje: Celjski sejem, 21:00
ELVIS JACKSON, KOALA VOICE, Logatec: Šotor na igrišču pred Narodnim domom, 19:00
MIRAN RUDAN IN DESIGN, Domžale: Life klub, 21:00
LUKA BASI, Sevnica: Športni dom, 20:00
NINA BADRIĆ, Ljubljana: Cankarjev dom, 20:00
CHALLE SALLE, SEBASTIAN, ALENKA GODEC, ŽAN SERČIČ, MARTINA MAJERLE, NASTJA GABOR, ADRIJANA KAMNIK, Ljubljana: Aleja, 15:30-18:00
UMEK, Joyhauser & Nusha, Ljubljana: Gospodarsko razstavišče, 22:00
RASTA, Sv. Ana v Slovenskih Goricah: Rezidenca, 21:00
COVERLOVER, Kranjska Gora, 20:00
MARKO ŠKUGOR, Oplotnica, 19:00
APE SHIFTER (US), JEGULJA, HOBA, Ljubljana: AKC Metelkova mesto, 20:00
MILIZZA BAND (Sting and Police cover band), Portorož: Cafe' Central, 20.00
NO MORE FAITH - Tribute to Legends: Faith No More, Ljubljana: Orto Bar, 19:00
ALICE FRANCIS, Ljubljana: Aleja, 18:00 – 19:00
NEDELJA, 22. MAJ
Spartan Race Kranjska Gora hosted by I Feel Slovenia,, Kranjska Gora, Planica, 7:00-18:00
Srečanje starodobnih vozil, Kamnik: Arboretum Volčji potok, 9:00
Grajski dnevi, Ljubljana: Ljubljanski grad, 9:30
K-Rožnik: 48-urni dobrodelni tek okoli Rožnika, Ljubljana: Rožnik, 10:00 – 17:30
Plešem – pomagam: Dobrodelni koncert za integracijo ukrajinskih otrok in družin, Ljubljana: Cankarjev dom, 19:00
Impro liga: Prvi polfinale, Ljubljana: Menza pri koritu, 20:00
HAMO & TRIBUTE 2 LOVE, Ljubljana: Križanke, 20:25