KRESOVANJA SO NAZAJ! To so sobotni dogodki po Sloveniji, ki jih ne smeš zamuditi
29. 04. 2022 ob 06:54
Čaka te polno dobre glasbe in zabave
Ključne besede: kresovanja, dogodki, Slovenija, glasba, koncerti
SOBOTA, 30. april
ARTIČE: Bubka bar, DŽUBOKS, 20:00
ADLEŠIČI: Kal v Dolenjcih, 20:30
BITNJE: PGD Bitnje, MAMBO KINGS, 19:00
BOŠTANJ: na travniku, ANSAMBEL POTEP, 19:00
ČERNELAVCI, ANSAMBEL ŠTRK, 17:00
ČUŠPERK: športno igrišče v vasi, ANSAMBEL POGUM, 20:00
DOL PRI HRASTNIKU: Koča pri Kopitniku, SLOVENSKI PJEBI, 19:00
DOL PRI HRASTNIKU: Planinski dom Gore, QUATTRO BAND, 17:00
GORIČANE, ANSAMBEL SMEH, 19:00
GORNJA RADGONA: TŠC Trate, POP DESIGN, 20:00
HOČE: Gasilski dom, ANSAMBEL SLADKI GREH, 18:00
IDRIJA: Swenak, Pot Sv. Antona, DRILL, MASAYAH, 21:00
IVANČNA GORICA: Dob pri Šentvidu na starem nogometnem igrišču, ANSAMBEL OSVAJALCI, 20:00
KRANJ: KluBar, JOŠKE VN, 21:00
LENDAVA: Lendavsko jezero – kres na vodi, SKUPINA VRHOVI, 19:00
LJUBLJANA: Rožnik, ROCK PARTYZANI + J&B, 19:30
LJUBNO OB SAVINJI: Piknik prostor Grill, 20:00
MARIBORSKO POHORJE: Na Slemenu, Brunarica Planika, 16:00
MOŠKANJCI: športni park, ANSAMBEL KLATEŽI, 20:00 – 1. maja!!
NOVA GORICA: Borov gozdiček, DAN D + MADISON, 20:30
NOTRANJE GORICE: Športni park Jama, ANSAMBEL KVINTA, 17:00
ODRANCI: športni park, ZLATA ŽILA, 18:00
PIVKA: igrišče pri dvorani Skala v Pivki, ANSAMBEL BISERI, 18.00
PODKOREN: pod poligonom, DJ LAVTI, 19:00
PODLIPA: igrišče, FIRBCI, 20:00
POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO: Visoko, ANSAMBEL DVEH DOLIN, 19:00
PTUJ: na panorami pod Ptujskim gradom, DEJAN VUNJAK + MALIGANI + DRUGO DUGME, 19:00
RADLJE OB DRAVI: Vodni park, ALYA, 20:00
RADOMLJE: Športni park, ANSAMBEL UDAR, 20:00
RADOVLJICA: travnik pred trgovino Spar, GAJSTNBAND, 18:00
RIBNICA: Grmada, 20:00
ROGATEC: gasilski dom, SKUPINA PROFEEL, 19:00
RUŠE: PGD Smolnik, GADI in DEJAN DOGAJA BAND, 16:00
SELA PRI KAMNIKU, PIVSKI MUZIKANTI, 20:30
SLIVNICA PRI MARIBORU: športni park, VLADO KALEMBER, 15:00
SODRAŽICA: igrišče, SKUPINA CALYPSO, 20:00
STOPIČE: šolsko igrišče pri baraki, 19:00
SVETA ANA V SLOVENSKIH GORICAH: Rezidenca, NEDA UKRADEN + JASMIN STAVROS, 21:00
ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI: »Rega« Podlog, ZVITA FELTNA, 19:00
ŠENČUR: Športna dvorana, MIRAN RUDAN & INDESIGN + SKATER, 20:00
ŠOŠTANJ: Gasliski dom Gaberke, VRAŽJI MUZIKANTI, 20:00
TRBOVLJE: na Kipah, POLKAHOLIKI, 19:00
TRŠKA GORA: Lovski dom, KVINTET ODOKA, 18:00
VANEČA, Športno rekreacijski center, 20:00
VELIKA PIREŠICA: Železno, DJ RAJO, 20:00
VOGRSKO: pri gostilni Padelca, ADI SMOLAR, 18:00
VRBLJENE: hipodrom, PREBRISANI MUZIKANTI, 19:00
VRH SVETIH TREH KRALJEV, ANSAMBEL POTEPINI, 21:00
ZABUKOVICA: pri gasilskem domu, 19:00
ZAVRATEC: v Niwah, 20:00
ŽIBRŠE, ANSAMBEL JURETA ZAJCA, 20:30
ZAGORJE OB SAVI: Igrišče Proletarec, FOLK IDOLI, 20:00