Quantcast
Radio1_v_zivo


VIKEND DOGODKI PO SLOVENIJI: Vikend bo znova obarvan glasbeno
Radio 1 vikend | 8. 4. 2022 6:44
Vsekakor ne ostajaj doma!
Ključne besede:     vikend dogodki    Radio 1
Foto: Pixabay

PETEK, 8. 4.

  • Potovanje skozi čas: Pogled nazaj: Fosili in Jesenice-voden ogled, Jesenice: Muzej Kosova Graščina, 16:00
  • Izmenjevalnica rabljenih oblačil, Murska Sobota: MIKK terasa, 16:00
  • Mali otroci, veliki problemi, Ljubljana: SiTi Teater, 20:00
  • Družabni večer in karaoke, Medvode: Klub Jedro, 20:00
  • Balkan Hits, Ljubljana: Klub 300, 20:00
  • Up30 party, Kranj: KluBar, 21:00
  • Everything Goes! Maribor: MC Pekarna, 21:30
  • Ladies Night vol. 2, Maribor: KMŠ, 22:00
  • Yugo Pop Rock, Celje: Pivnica Celjanka, 22:00
  • SOLVD X Yoyaku, Ljubljana: K4, 22:00
  • Dobrodelni koncert: Rock za prijatelja (nastopa tudi ZORAN PREDIN), Maribor: Narodni dom, 19:30
  • Marko Žerjal – Čudni cajti! Maribor: Kulturni Glasbeni Brlog, 20:00
  • MI2, Maribor: Vinoteka Rožmarin, 20:45
  • LAIBACH, Ljubljana: Cankarjev dom, 20:00
  • ADI SMOLAR, Ljubljana: Publika Bar Klub, 20:00
  • LUKA BASI, Koper: Šotor Bonifika, 21:00
  • DITKA, Domžale: Blunout, 20:00
  • HAMO & RUDI BUČAR, Trebnje: Kulturni dom, 20:00
  • GRUPA VIGOR & GADI, Videm pri Ptuju: Industrijska cona, 20:00
  • PARTIBREJKERS, Ljubljana: Orto bar, 19:00 (RAZPRODANO)
  • PRIFARSKI MUZIKANTI, Cerknica: Kulturni dom, 19:00
  • EMKEJ, DRILL & KLEEN, Maribor: Štuk, 21:00
  • PTČ & MASAŽ, Ljubljana: Gala Hala, 21:00
  • ARTBAT, ANNA TUR, Ljubljana: Hala L56, 22:00
  • MODRE OSTRIGE, Ljubljana: Dvorni bar, 21:00

SOBOTA, 9. 4.

  • Kmečka tržnica, Ajdovščina: Trg 1. slovenske vlade, 8:00
  • Velikonočni sejem, Oplotnica: Graščina Oplotnica, 8:00
  • Prekmurje se predstavi, Ljubljana: Pogačarjev trg, 8:00
  • Bolšji sejem rabljenih gramofonskih plošč, Ljubljana: Channel Zero, 10:00
  • 2. Pomladno kolesarjenje po levem bregu reke Savinje, Celje: parkirišče P+R, 10:00
  • Funky Flea Market, Ljubljana: Park Navje, 10:00
  • 10. kolesarski izlet v spomin na Jureta Robiča, Jesenice: Dvorana Podmežakla, 11:00
  • Luka Koper 8. Istrski maraton, Koper: Taverna, 11.00
  • Blagoslov motociklov – otvoritev moto sezone, Godič: Slovenia Eco Resort, 12:30
  • Izdelaj svojo belokranjsko pisanico, Ljubljana: Slovenski etnografski muzej, 16:00
  • Delavnica petja flamenka, Ljubljana: Luna Gitana, 18:00
  • Mali otroci, veliki problemi, Notranje Gorice: Dom krajanov, 19:30
  • Fantovščina, Ljubljana: SiTi Teater, 20:00 (RAZPRODANO)
  • Acid Trip Techno, Kranj: Carnium Cafe, 22:00
  • Best of hip hop & rnb, Ljubljana, Cirkus, 21:00
  • TRKAJ, DEJAN VUNJAK, NIPKE, Ljubljana: Supernova Rudnik, 10:00
  • BQL, NIKA ZORNAJ, DINO PETRIĆ, POLKAHOLIKI, Ljubljana: Supernova Rudnik, 17:00
  • MI2, VLADO KRESLIN in JOKER OUT, Brežice: Športna dvorana, 20:30 (RAZPRODANO)
  • SEVERINA, MEJAŠI, DAVID AMARO, Spodnji Duplek: Športna dvorana Duplek, 19:00
  • NIET, Maribor: MC Pekarna, 20:00
  • ADI SMOLAR, Kranj: KluBar, 21:00
  • TANJA ŽAGAR & MODRIJANI, Videm pri Ptuju: Industrijska cona, 20:00
  • HAMO & TRIBUTE 2 LOVE, Murska Sobota: Gledališče Park, 19:00
  • DITKA, Domžale: Blunout, 20:00
  • INES ERBUS, Komenda: Bobi bar, 21:00
  • MALIGANI & DAMJAN MURKO, Slovenska Bistrica: Caffe bar Fur-či, 21:00
  • KOALA VOICE, Ljubljana: Orto bar, 19:00
  • OPĆA OPASNOST, Ljubljana: Cvetličarna, 21:00
  • DADI DAZ & STEN, Ljubljana: Klub 300, 20:00
  • MIKE VALE, Ptuj: Xtime Klub, 21:00
  • RELJA, Domžale: Life Club, 21:00
  • TEODORA & RELJA & GAZDA PAJA & THCF, Celje: Dvorana Golovec, 21:00
  • 3 BOTE, IMSET, RIFUGIO, Koper: Rifugio, 21:00
  • ČAGA BOYS, Velenje: Max Club, 22:00
  • EDNA, Ptuj: CID, 20:00
  • NINA DONELLI, Cerkvenjak: Diskoteka Anton, 20:00
  • GRUPA JOY, Murska Sobota: Čili Bar&Klub, 21:00
  • NOSIL BOM RDEČO ZVEZDO: Svetlana Makarovič z gosti, Hrastnik: Športna dvorana, 19:30
  • POSEBNI GOSTJE & BLAŽ UČAKAR (Čedahuči), Ljubljana: Prulček, 19:00
  • MILIZZA BAND (Sting and Police cover band), Portorož: Cafe Central, 20:00

NEDELJA, 10. 4.

  • Luka Koper 8. Istrski maraton, Koper: Taverna, 9.00
  • Nabiralniško-kulinarična delavnica, Ljubljana: apnenica pred zapuščenim kamnolomom na Podutiški cesti, 10:00
  • Brezplačna vodena sprehoda po Planinskem polju, Planina: Parkirišče pod Ravbarjevim stolpom, 11:00 & 14:00
  • 4. ekipno tekmovanje v sekanju pirhov, Dolenjske Toplice: Kongresno kulturni center, 14:00
  • Blagoslov kolesarjev na Šmarčni, Boštanj: Šmarčna, 15:00
  • HANS ZIMMER LIVE, Ljubljana: Dvorana Stožice, 20:00
  • MARKO ŠKUGOR, Vojnik pri Celju: Športna dvorana OŠ Vojnik, 18:00
  • KONCERT MEDITERANSKIH PESMI: Tanja Zajc Zupan, Klapa Histri, Logatec: Narodni dom, 18:00
  • MOONLIGHT SKY, Ljubljana: Cukrarna, 20:00
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | | Seznam predvajanih del