VIKEND DOGAJANJE se začne daneees - brez heca! Preveri, kam boš šel :)
01. 04. 2022 ob 13:41
V petek, prvega aprila bo pestro - brez heca :)
Ključne besede: vikend dogodki, Radio 1
PETEK, 1. april
5. festival sprehodov, Maribor center, cel dan
Festival Trigger (showcase festival), različne lokacije po Ljubljani, cel dan
Transformajca: delavnica upcyclinga, Maribor: GT22, 15:00
Izgubljeni slamnik in Zaklad pokljuških škratov, Ljubljana: Cankarjev dom, 17:00
Kvačkarije: delavnica osnov kvačkanja, Maribor: GT22, 18:00
Kabaret Tiffany: Pokvirjena mitlogija, Ljubljana: Galerija Škuc, 20:00
Martina Ipša – prvoaprilski šov, Maribor: Kulturno Glasbeni Brlog, 20:00
Fantovščina – premiera, Ljubljana: SiTi Teater BTC, 20:00 (RAZPRODANO)
Uroš Kuzman in Aleš Novak: Mali otroci, veliki problemi, Kamnik: Dom kulture, 20:00
Metal Erection XIII, Maribor: MC Pekarna, 19:00
Crazy Cirkus: Avadox X Clay Clemens, Ljubljana: Klub Cirkus, 20:00
Balkan Hits Petek/Blah Blah Band, Ljubljana: Square, 22:00
It's Tiki Time!, Kranj: KluBar, 21:00
1NA1: ŠTRAS & BOJAN CVJETIĆANIN, Murska Sobota: Gledališče Park, 19:00
ELVIS JACKSON, Ljubljana: Orto Bar, 20:00
PANGALAKTIČNI GRLOREZ, Ljubljana: Prulček, 19:00
SOBOTA, 2. april
5. festival sprehodov, Maribor center, cel dan
Čistilna akcija »Očistimo občino Lendava«, Lendava: več lokacij, 8:30
Kolesarski sejem, Jesenice: Železniška postaja, 9:00
Živa knjižnica, Ljubljana: Hostel Tresor, 9:00
Craftivism: delavnica družbeno angažiranih vezenin, Maribor: GT22, 10:00
Ti povem eno zgodbo? Sežana: Kosovelova spominska soba, 10:00
Delavnica: Izdelava družinskega drevesa, Ljubljana: Mestni muzej, 10:00
Vrtičkanje: delavnica, Ljubljana: Vrtišče Rakova Jelša, 10:00
Ježek Sonic 2: premiera Radia 1, Ljubjana: Kolosej, 11:00
Parktek 2022, Novo mesto: Gostišče Loka, 11:00
I Love Old School RNB, Ljubljana: Catering Lab, 22:00
ECO Festival – Hard Techno specials VIII, Ljubljana: Cvetličarna, 22:00
Obujanje spominov & Johny DJ, Horjul: Diskoteka Studenec, 21:00
Just A Dance, Ljubljana: Klub K4, 22:00
Yugo Rock sobota, Ljubljana: Square, 22:00
Trance only Spring party, Maribor: Dvorana Gustaf Pekarna, 22:00
Kepica mešanega (Drone Hunter, Suzi Soprano, Manifest), Ptuj: CID, 20:00
Dnevna soba s posluhom: Funk, Murska Sobota: MIKK klubski prostor, 20:00
Večer glasbe, poezije in vina z ANSAMBLOM GAŠPERJI, Maribor: Vinagova klet, 19:00
DAN D, Ljubljana: Orto Bar, 20:00
MI2, Kranj: KluBar, 20:30 (RAZPRODANO)
1NA1: ŠTRAS & BOJAN CVJETIĆANIN, Novo mesto: Trdinova dvorana, 20:00
UČITELJICE, Ptuj: Xtime Klub, 21:00
HAPPY OL' MCWEASEL, Solkan: Mostovna, 21:00
ŠUKAR, Sežana: Kosovelov dom, 18:00
POSEBNI GOSTJE, Ljubljana: Harat's Pub, 21:00
GRUPA KUMOVI, Murska Sobota: Čili Bar&Club, 21:00
NINA DONELLI, Slovenska Bistrica: Caffe bar Fur-či, 20:00
TRIO FAKINI, Artiče: Bubka bar, 20:00
KUD IDIJOTI TRIBUTE, Maribor: MC Pekarna, 21:00
PATRONI, Slovenske Konjice: MC Patriot, 20:00
CRAZY NEIGHBOURS, Škofja Loka: Loški Pub, 20:00
BigBand@SiTi: Flying Start, Ljubljana: SiTi Teater BTC, 20:00
Snøgg + Grob, Vrhnika: KVŠ Zakon, 20:00
FIRBCI, Cerkvenjak: Diskoteka Anton, 20:00
NEDELJA, 3. aprila
Dan odprtih vrat Planinske jame, voden sprehod ter vodena kolesarska tura po Planinskem polju, Postojna: Planinska jama, 11:00
Tristo bratov zmerjavcev, Sežana: Kosovelov dom, 17:00
Profesor Kuzman mlajši, Limbuš: Dom kulture Pekre, 19:00
Zvočno uglaševanje telesa, Škofljica: Dvorana Val, 20:15
Dobrodelni koncert (FREDI MILER, MIŠO KONTREC, KLAPA SKALA, ...), Razkrižje: Kulturni dom, 16.00
ROMANO NERVOSO (Italija/Belgija), Ljubljana: Gala Hala, 20:00