Quantcast
Radio1_v_zivo


VIKEND DOGAJANJE se začne daneees - brez heca! Preveri, kam boš šel :)
Radio 1 vikend | 1. 4. 2022 13:41
V petek, prvega aprila bo pestro - brez heca :)
Ključne besede:     vikend dogodki    Radio 1
Foto: Pixabay

PETEK, 1. april
  • 5. festival sprehodov, Maribor center, cel dan
  • Festival Trigger (showcase festival), različne lokacije po Ljubljani, cel dan
  • Transformajca: delavnica upcyclinga, Maribor: GT22, 15:00
  • Izgubljeni slamnik in Zaklad pokljuških škratov, Ljubljana: Cankarjev dom, 17:00
  • Kvačkarije: delavnica osnov kvačkanja, Maribor: GT22, 18:00
  • Kabaret Tiffany: Pokvirjena mitlogija, Ljubljana: Galerija Škuc, 20:00
  • Martina Ipša – prvoaprilski šov, Maribor: Kulturno Glasbeni Brlog, 20:00
  • Fantovščina – premiera, Ljubljana: SiTi Teater BTC, 20:00 (RAZPRODANO)
  • Uroš Kuzman in Aleš Novak: Mali otroci, veliki problemi, Kamnik: Dom kulture, 20:00
  • Metal Erection XIII, Maribor: MC Pekarna, 19:00
  • Crazy Cirkus: Avadox X Clay Clemens, Ljubljana: Klub Cirkus, 20:00
  • Balkan Hits Petek/Blah Blah Band, Ljubljana: Square, 22:00
  • It's Tiki Time!, Kranj: KluBar, 21:00
  • 1NA1: ŠTRAS & BOJAN CVJETIĆANIN, Murska Sobota: Gledališče Park, 19:00
  • ELVIS JACKSON, Ljubljana: Orto Bar, 20:00
  • PANGALAKTIČNI GRLOREZ, Ljubljana: Prulček, 19:00

SOBOTA, 2. april

  • 5. festival sprehodov, Maribor center, cel dan
  • Čistilna akcija »Očistimo občino Lendava«, Lendava: več lokacij, 8:30
  • Kolesarski sejem, Jesenice: Železniška postaja, 9:00
  • Živa knjižnica, Ljubljana: Hostel Tresor, 9:00
  • Craftivism: delavnica družbeno angažiranih vezenin, Maribor: GT22, 10:00
  • Ti povem eno zgodbo? Sežana: Kosovelova spominska soba, 10:00
  • Delavnica: Izdelava družinskega drevesa, Ljubljana: Mestni muzej, 10:00
  • Vrtičkanje: delavnica, Ljubljana: Vrtišče Rakova Jelša, 10:00
  • Ježek Sonic 2: premiera Radia 1, Ljubjana: Kolosej, 11:00
  • Parktek 2022, Novo mesto: Gostišče Loka, 11:00
  • I Love Old School RNB, Ljubljana: Catering Lab, 22:00
  • ECO Festival – Hard Techno specials VIII, Ljubljana: Cvetličarna, 22:00
  • Obujanje spominov & Johny DJ, Horjul: Diskoteka Studenec, 21:00
  • Just A Dance, Ljubljana: Klub K4, 22:00
  • Yugo Rock sobota, Ljubljana: Square, 22:00
  • Trance only Spring party, Maribor: Dvorana Gustaf Pekarna, 22:00
  • Kepica mešanega (Drone Hunter, Suzi Soprano, Manifest), Ptuj: CID, 20:00
  • Dnevna soba s posluhom: Funk, Murska Sobota: MIKK klubski prostor, 20:00
  • Večer glasbe, poezije in vina z ANSAMBLOM GAŠPERJI, Maribor: Vinagova klet, 19:00
  • DAN D, Ljubljana: Orto Bar, 20:00
  • MI2, Kranj: KluBar, 20:30 (RAZPRODANO)
  • 1NA1: ŠTRAS & BOJAN CVJETIĆANIN, Novo mesto: Trdinova dvorana, 20:00
  • UČITELJICE, Ptuj: Xtime Klub, 21:00
  • HAPPY OL' MCWEASEL, Solkan: Mostovna, 21:00
  • ŠUKAR, Sežana: Kosovelov dom, 18:00
  • POSEBNI GOSTJE, Ljubljana: Harat's Pub, 21:00
  • GRUPA KUMOVI, Murska Sobota: Čili Bar&Club, 21:00
  • NINA DONELLI, Slovenska Bistrica: Caffe bar Fur-či, 20:00
  • TRIO FAKINI, Artiče: Bubka bar, 20:00
  • KUD IDIJOTI TRIBUTE, Maribor: MC Pekarna, 21:00
  • PATRONI, Slovenske Konjice: MC Patriot, 20:00
  • CRAZY NEIGHBOURS, Škofja Loka: Loški Pub, 20:00
  • BigBand@SiTi: Flying Start, Ljubljana: SiTi Teater BTC, 20:00
  • Snøgg + Grob, Vrhnika: KVŠ Zakon, 20:00
  • FIRBCI, Cerkvenjak: Diskoteka Anton, 20:00

NEDELJA, 3. aprila

  • Dan odprtih vrat Planinske jame, voden sprehod ter vodena kolesarska tura po Planinskem polju, Postojna: Planinska jama, 11:00
  • Tristo bratov zmerjavcev, Sežana: Kosovelov dom, 17:00
  • Profesor Kuzman mlajši, Limbuš: Dom kulture Pekre, 19:00
  • Zvočno uglaševanje telesa, Škofljica: Dvorana Val, 20:15
  • Dobrodelni koncert (FREDI MILER, MIŠO KONTREC, KLAPA SKALA, ...), Razkrižje: Kulturni dom, 16.00
  • ROMANO NERVOSO (Italija/Belgija), Ljubljana: Gala Hala, 20:00
© 2015 Radio Pro 1 d.o.o. | Design by Media Design | Splošni pogoji uporabe | Pravila komentiranja | Raba piškotkov | Za glasbenike | Pravila nagradnih iger | | Seznam predvajanih del