Neverjetno in unikatno zgodbo pišeta Avstralska zakonca iz Queenslanda. Družina
Jeni in Ray Bonnela skupaj z njima
šteje kar 18 članov in je ena največjih družin v Avstraliji. Jeni in Ray sta se spoznala na glasbenem dogodku, kjer je ona pristopila do njega in ga prosila za ples, razlaga zdaj 53-letni Ray.
Zakonca sta poročena 32 let, največja zanimivost pa je to, da si Jenni včasih ni želela imeti otrok.
''Vsakega otroka sva si želela in šestnajst otrok ne rodiš kar po nesreči,'' razlaga ter še dodaja, da si
močno želita še kakšnega otroka. Zakonca imata
devet sinov in sedem hčera, starih od šest do enaintrideset let, med njimi je povprečno 18 mesecev razlike. Njihovo burno in razigrano življenje redno delijo na Instagramu in YouTubeu, kjer imajo že veliko število sledilcev.
''Pogosto naju ljudje sprašujejo zakaj imava toliko otrok in kako sploh preživljava čas drug z drugim. Vedno jim odgovoriva isto. Zakaj pa ne, zabavno je! Čas zase si vzameva tako, da se kam odpeljeva, greva po nakupih za družino ali hišo. Privoščiva si pijačo ter se v miru pogovoriva nato pa vrneva k otrokom,'' dodajata.
Nekateri ljudje ju obsojajo, da zaradi vseh otrok, živita na plečih države.
Jeni in Ray
ogromno vlagata v vzgojo otrok in družinsko življenje.
''Izkoristiva vsako priložnost, da preživiva kvaliteten čas z vsakim otrokom. Potrebujejo pozorne starše, ki jih med pogovorom resnično poslušajo, ne pa neskončnega druženja, saj je vsak otrok individualen in od naju zahteva različne stvari,« veselo pojasnjujeta.
Trenutno doma stanuje deset od šestnajstih otrok. Potem, ko bojo vsi otroci odšli od doma, bo tiho in žalostno. Pravita, da imata drug drugega in da
verjameta da se zagotovo ne bodo odselili prav vsi.