LIVE           051300300   0802255         Frekvence

Olimpijsko prvakinjo zalotili S KONDOMOM v rokah! Če tega ne bi storila, ne bi prejela medalje

Iznajdljiva Avstralka si je s kondomom zakrpala počen kajak - osvojila bron, včeraj pa še zlato
Ključne besede: Jessica Fox, Avstralija, kajak, kondom, kanuistka, zlato, bron, tekmovanje, medalja, OI, Tokio
Svetovna in olimpijska prvakinja, slalomska kanuistka 27-letna Jessica Fox iz Avstralije si je v finalni dirki na slalomu na divjih vodah poškodovala plovilo, časa za popravilo pa ni imela. Morala se je znajti po svoje in se je! Domiselna Jessica je prišla na nenavadno idejo, ki pa ji je pomagala ''zakrpati'' poškodovani kajak in lahko je nadaljevala svojo vožnjo, ki ji je prinesla tudi kolajno. ''Stavim, da niste vedeli, da je s kondomi mogoče popraviti kajak. Je zelo raztegljiv in trpežen. Idealno drsi v vodi,'' je dejala Foxova.S kondomom je ''zakrpala'' svoj kanuV olimpijski vasi je bilo med tekmovalce razdeljenih več kot 160.000 kondomov in enega izmed njih je celo uporabila - a ne za tisti namen, čemur je služil, ampak je z njim ''zakrpala'' svoj kajak, pri tem pa je bila več kot uspešna. Kondom med tekmovanjem po divjih vodah ni počil ali zdrsnil dol, na koncu pa ji je celo uspelo osvojiti bron.  View this post on Instagram A post shared by Jessica Fox (@jessfox94) Po bronu pa je sinoči osvojila še zlato! Avstralka je bila sicer favoritinja za zlato v slalomu K1 in C1, a zaradi vsega, kar se ji je zgodilo, pravi, da je bron zanjo zlat. Včeraj, v četrtek pa je prejela novo nagrado za svojo iznajdljivost. V slalomu C1 je osvojila zlato in pokazala, da se vztrajnost kljub vsem nevšečnostim izplača. To je njena 4. olimpijska medalja, o njenem nastopu pa se bo zagotovo še dolgo govorilo. View this post on Instagram A post shared by Jessica Fox (@jessfox94)