V nedeljo so se na hrvaškem prelazu Bregana vile dolge kolone in turisti so v vrsti stali tudi po več ur. Nekateri pa so se znašli po svoje, kot turist na posnetku. V kopalkah je stopil iz svojega avtodoma in se kar sredi ceste stuširal.
Medtem ko so nekateri napisali, da je nor, so drugi dejali, da ga popolnoma razumejo in da je v tej vročini potreboval osvežitev. Več kot očitno prihaja iz Pri roki je imel tuš in ga tudi izkoristil.
''Ne vem, zakaj se mu smejijo, ko pa je tako grozna vročina. Očitno je voznik in kdo bi vedel od kod prihaja ter je potreboval osvežitev - najbrž je utrujen. Vsa čast! Bolje, kot da zaspi za volanom,'' je zapisala neka ženska, ko se je oglasil tudi moški in dejal: ''Razumem ga. Vozim tovornjak in tudi jaz to počnem.''