LIVE             051300300   0802255         Frekvence
   MARIBOR

Arsenovič postal predsednik Razvojnega sveta kohezijske regije Vzhodne Slovenije

Potrebna je ekipa, dobro vodenje in aktivacija vseh

 SLEDI ››    Nedelja bo sončna in prijetna, konec avgusta pa nas čaka vremenski preobrat
Arsenovič postal predsednik Razvojnega sveta kohezijske regije Vzhodne Slovenije
Župan Arsenovič bo nadaljeval dobro kohezijsko delo svojega predhodnika Ivana Žagarja.

Župan MO Maribor Saša Arsenovič je bil na današnji konstitutivni seji izvoljen za predsednika Razvojnega sveta kohezijske regije Vzhodne Slovenije.

Ob predstavitvi programa je Arsenovič dejal: “Politična in strokovna odgovornost, da se soočimo s prihajajočimi izzivi in izkoristimo ponujene priložnosti, sta na nas, zato bo moje poslanstvo slonelo na tem, da aktiviramo vzhodno kohezijsko regijo, se bolje organiziramo in dosežemo razvoj, ki ga regija potrebuje in si ga zasluži. Kot našo prednost vidim prav neločljivo povezanost in vzajemno odvisnost ruralnih in urbanih predelov, zato si bom prizadeval, da vsem upravičencem v kohezijski regiji omogočimo enakovreden razvoj.”

Mariborski župan se zaveda, da je za skupen uspeh vzhodne kohezijske regije potrebno dobro politično vodenje, ekipa strokovnih kadrov, dobra organiziranost in aktivacija vseh ključnih akterjev, ki delujejo na področju izvajanja evropske kohezijske politike ter opravljajo druge skupne naloge, povezane z razvojem Kohezijske regije Vzhodna Slovenija.

---
Ključne besede: Župan Maribor, predsednik, vodenje
 SLEDI ››    Nedelja bo sončna in prijetna, konec avgusta pa nas čaka vremenski preobrat