Radio1_v_zivo


MAGIČEN VIKEND: Boš skočil na kakšen tečaj ali raje obiskal kakšen mega koncert? Lahko pa greš samo jest!
Radio 1 vikend | 15. 11. 2019 7:11
Naj te dež ne zaustavi! Kavč te bo počakal doma, pestro dogajanje pa ne ...
Ključne besede:     Radio1    vikend    dogodki
V soboto se lahko udeležiš tečaja kiparjenja (Foto: Marko Vidmar)

Petek, 15.11.

- Ana Plamenita 2019, Severni mestni park Ljubljana, 17.00-21.00
- 90's z Dr. Silvano DJ-jem, FNX v Ljubljani, 22.00
- Predavanje prof. Vesne Vuk Godina: Partnerstvo in ljubezen, Živa Center v Ljubljani, 17.00-21.30
- Groovy House Music, Bon Capo v Kopru, 21.00
- Tečaj kiparjenja v glini, Narodna galerija v Ljubljani, 17.00
- 12. Vinska pot v Rovih pod starim Kranjem, 14.00
- English Comedy in Ljubljana: Reginald Bärris, Klub smeha 10KA v Ljubljani, 20.00
- Luciferka Svetlana Makarovič, Mini Teater v Ljubljani, 20.00
- Latino Fever at Squashland Vol. 2, Salsateca Ljubljana, 21.00
- koncert Modern Talking Reloaded, Cvetličarna v Ljubljani, 21.00
- koncert Maja Keuc, Blunout v Domžalah, 21.00
- koncert Miro Todosovski, Soba'Room v Ljubljani, 22.00
- koncert Siddharta, Velika dvorana SNG Maribor, 20.00
- koncert Modrijani, Bobi Bar Komenda, 20.30
- koncert Bilbi, SiTi Teater BTC v Ljubljani, 20.00
- koncert Petar Grašo, Arena Stožice v Ljubljani, 20.00
- koncert Pseća Plaža, Kino Šiška v Ljubljani, 20.00
- koncert Mitja Šinkovec & 101KA band, KluBar v Kranju, 21.00

Sobota, 16.11.

- Alive Step Up - 6. Tek na Kristalno palačo, Kristalna palača v BTC-ju v Ljubljani, 8.00
- Hiphopologija: Mrigz 'N' Ghet, Smoke Mardeljano, Pri Rdeči Ostrigi v Škofji Loki, 21.30-2.30
- Back to 90's, Generation bar & club v Kopru, 22.00
- Delavnica naredi ta domače testenine, JAGABABA v Grosupljem, 9.00
- Rajhenburški dan čokolade in likerjev 2019, Grad Rajhenburg v Brestanici, 11.00
- Nogomet: Kvalifikacije za EP 2020: Slovenija - Latvija, Stadion Stožice v Ljubljani, 18.00
- 3. Mariborski maraton pozitivne psihologije, Narodni dom Maribor, 15.00
- Trash Machine with Klemen Bučan, Klub Bazen Kranj, 22.00
- Pure Oldies Goldies, Cvetličarna v Ljubljani, 23.00
- Zelenin House & MC Žika & DJ Sushi, Diskoteka Studenec v Horjulu, 21.30
- TEDxLjubljana, Cankarjev dom v Ljubljani, 16.00
- Ana Plamenita 2019, Severni mestni park Ljubljana, 17.00-21.00
- koncert Zmelkoow, Navigator Pub v Logatcu, 21.30
- koncert Jan Plestenjak, Športna dvorana Šenčur, 20.00
- koncert Bepop, Diskoteka Anton v Cerkvenjaku, 20.00
- koncert Modrijani, Gostilna pri Japu v Šentvidu pri Stični, 21.00
- koncert Robert Bijelić + Aleksandra Stojković Džidža + Admir Ibričić, 2. Obletnica Troje v Ljubljani, 20.00
- koncert Aleksandra Prijović, Club Pure v Ljubljani, 22.00
- koncert Eva Boto, Narodni dom Mežica, 19.00
- koncert Sausages, Center slovanskih kultur France Prešeren v Ljubljani, 19.00
- koncert Vlado Kreslin, Kulturni dom Stična, 19.00

Nedelja, 17.11.

- Tečaj Zimske magije s certifikatom, Duhovni atelje Potovanje duše v Ljubljani, 10.00
- koncert Perpetuum Jazzile + Nina Pušlar, Arena Bonifika v Kopru, 18.00