Radio1_v_zivo


Slovenija | 17. 4. 2018 11:00
POZOR, RADARJI! Na TEH lokacijah bodo policisti merili hitrosti
Hitrost bodo merili na več kot 600 lokacijah po vsej SLOVENIJI!
Ključne besede:     hitrost    promet    varnost    merjenje hitrosti    policija
To so lokacije, na katerih bodo policisti merili hitrost (FOTO: siol.net)

Policija sporoča, da ta teden poteka preventivna akcija za umirjanje hitrosti na naših cestah, s še bolj intenzivnim nadzorom v sredo, 18.4. med 6. in 18. uro po vsej Sloveniji 

Med 16. in 22. aprilom poteka vseevropska akcija Hitrost, v kateri sodelujejo tudi slovenski policisti. Namen akcije je umiriti hitrosti v prometu in vplivati na zavedanje ljudi, da lahko z zmanjšanjem hitrosti vožnje že za nekaj kilometrov na uro pomembno zmanjšamo tudi možnost nastanka prometnih nesreč in težo njihovih posledic.

 

Seznam vseh lokacij radarskih meritev lahko preveriš preko spletne strani Policije in pa tudi na aplikaciji AMZS.

 

Prekoračitev hitrosti namreč ogroža vse udeležence v prometu in predstavlja enega najpogostejših vzrokov prometnih nesreč. Prehitra vožnja je najpogostejši vzrok in dejavnik prometnih nesreč, zaradi katerega je na slovenskih cestah lani umrlo 46 oseb.

 

Seveda vsi vemo, da ni varno peljati prehitro, sploh v naseljih. Vsekakor pa na Radiu 1 velja pravilo, da voznikov ne opozarjamo na radarje zaradi kazni, ampak želimo pomagati umirjati promet.

 

Previdno in strpno na poti. 



 

(V / IZVEN ) IME NASELJA RELACIJA NAČRTOVANA URA NADZORA
V NASELJU TRŽIČ, pri bivši izpostavi FURS TRŽIČ - BISTRICA 06.00 - 06.50
V NASELJU ZVIRČE, na avtobusni postaji ZVIRČE - KOVOR 07.30 - 09.30
V NASELJU KRIŽE, pri Kmetijski zadrugi Križe KRIŽE - RETNJE 09.45 - 12.00
IZVEN NASELJA ŽIGANJA VAS, na avtobusni postaji Sebenje RETNJE - ZADRAGA 13.00 - 15.00
IZVEN NASELJA PODLJUBELJ, pri bivšem gostinskem objektu TGT PODLJUBELJ - LJUBELJ 15.30 - 16.30
V NASELJU BISTRICA, na avtobusni postaji Spodnja Bistrica KOVOR - BISTRICA 17.00 - 18.00
NOVA VAS NOVA VAS PRI LESCAH 6, MED 06.30 IN 08.00
RADOVLJICA AP VOLČJI HRIB NA GORENJSKI CESTI V RADOVLJICI MED 08.10 IN 09.00
IZVEN PODVIN AP V PODVINU – DO KRIŽIŠČA MED 09.10 IN 10.05
DOBRO POLJE V BLIŽINI STANOVANJSKE HIŠE DOBRO POLJE 4/A MED 10.15 IN 11.00
DOBRO POLJE V BLIŽINI STANOVANJSKE HIŠE DOBRO POLJE 4/A MED 11.30 IN 12.15
POSAVEC PRED TRGOVINO MERCATOR POSAVEC ŠT. 9 MED 12.30 IN 13.30
PODNART ODCEP ZA OVSIŠE, AP, BLIŽINA PGD PODNART, PODNART 13 MED 14.00 IN 14.40
PODNART PODNART 17A MED 15.00 IN 16.00
LESCE RC, ŠT. 635, ALPSKA CESTA IZ LESC PROTI RADOVLJICI MED 16.15 IN 17.30
SELIŠKA CESTA V NAS. BLED PRI OŠ BLED - REČICA 06.30 - 07.30
V NASELJU ZG. GORJE-BLIŽINA VRTCA KRNICA - SP. GORJE 07.45 - 08.30
IZVEN NASELJA BLED BLED - BOHINJ 08.45 - 09.30
IZVEN NASELJA KUPLJENIK BLED - BOHINJ 09.45 - 10.45
IZVEN NASELJA LEPENCE NOMENJ - BOH. BISTRICA 12.00 - 13.00
IZVEN NASELJA LOG NOMENJ - BOH. BISTRICA 13.10 - 14.10
NASELJE BOHINJSKA BISTRICA RC 209 - BOHINJ 14.20 - 15.30
NASELJE KAMNJE JEZERO - BISTRICA 15.45 - 16.45
NASELJE RIBČEV LAZ JEZERO - BISTRICA 17.00 - 17.40
IZVEN NASELJA HRUŠICA HRUŠICA - JESENICE 06.00 - 07.00
IZVEN NASELJA HRUŠICA SPODNJI PLAVŽ - JESENICE 07.05 - 08.05
V NASELJU JESENICE SKLADIŠČNA - PREŠERNOVA 08.10 - 09.10
IZVEN NASELJA HRUŠICA HRUŠICA - SPODNJI PLAVŽ 09.20 - 10.20
V NASELJU KOČNA KOČNA - GORJE 10.25 - 11.25
V NASELJU SL. JAVORNIK SLOVENSKI JAVORNIK - KOROŠKA BELA 12.25 - 13-25
IZVEN NASELJA KOROŠKA BELA KOROŠKA BELA - POTOKI 13.30 - 14.30
IZVEN NASELJA POTOKI POTOKI - MOSTE 14.35 - 15.35
IZVEN NASELJA ŽIROVNICA ŽIROVNICA - VRBA 15.40 - 16.40
IZVEN NASELJA LIPCE PODKOČNA - LIPCE 16.45 - 17.45
V KRANJSKI GORI LOG - KRANJSKA GORA 6:15 - 7:30
NA BELCI DOVJE - BELCA 08:00 - 10:00
IZVEN NASELJA TABRE BELCA - GOZD MARTULJEK 10:30 - 11:30
NASELJE PODKOREN KRANJSKA GORA - PODKOREN 12:00 - 13:00
IZVEN NASELJA KRAJE HRUŠICA - DOVJE 15:00 - 16:00
IZVEN NASELJA RATEČE PODKOREN - RATEČE 16:30 - 17:30
IZVEN VOKLO 1 (SMER LJ) 6.30-8.00
IZVEN VOKLO 2 (SMER A) 9.00-10.30
IZVEN PREDOR LJUBNO (SMER LJ) 11.30-12.30
IZVEN LIPCE (SMER A) 13.00-14.15
IZVEN NADVOZ LIPCE (OBE SMERI) 7.00 -8.30
IZVEN NADVOZ VRBA (OBE SMERI) 9.30 -11.00
IZVEN NADVOZ BREZJE (OBE SMERI) 13.00-14.30
IZVEN NADVOZ LIPCE (OBE SMERI) 15.30-17.00
V NASELJU PODLUBNIK ŠKOFJA LOKA - ŽELEZNIKI 06.45 - 07.30
V NASELJU BUKOVICA ŠKOFJA LOKA - ŽELEZNIKI 08.00 - 09.00
V NASELJU SELCA ŠKOFJA LOKA - ŽELEZNIKI 09.30 - 10.30
V NASELJU ŽELEZNIKI, NA PLAVŽU, PRI CERKVI ŠKOFJA LOKA - ŽELEZNIKI 11.00 - 12.00
V NASELJU GODEŠIČ ŠKOFJA LOKA - JEPRCA 13.30 - 14.30
V NASELJU LOG ŠKOFJA LOKA - ŽIRI 15.00 - 16.00
V NASELJU SREDNJA VAS ŠKOFJA LOKA - ŽIRI 16.30 - 17.15
RC 411, V NASELJU NAKLO, PRI GOSTILNI MARINŠEK KRANJ - PODBREZJE 6.45 - 8.00
RC 410, ODSEK 1134, KM 12.0 M, V NASELJU MLAKA PRI KRANJU KRANJ - GOLNIK 8.20 - 9.40
LUŽE 38 LUŽE 10.00-11.00
RC 410, ODSEK 1135, KM 0.500 M, BLEIWEISOVA CESTA V KRANJU KRANJ - KOKRICA 11.20-12.30
SAVSKA C. (3), V NASELJU KRANJ KRANJ, SAVSKA C. 13.30-14.40
RC 210, ODSEK 1109, KM 2.900 M, V NASELJU SP. BITNJE KRANJ - ŠKOFJA LOKA 15.00-16.00
ŠKOFJELOŠKA C. (78), V NASELJU KRANJ KRANJ, ŠKOFJELOŠKA C. 16.20 - 17.20
RC 411, V NASELJU NAKLO, PRI GOSTILNI MARINŠEK KRANJ - PODBREZJE 10.30-11.30
KRANJ, JEZERSKA C. (43), ODCEP ZA OŠ KRANJ - BRITOF 11.45-12.45
VELESOVO (40) VISOKO - CERKLJE 13.30-14.30
GC 104, ODSEK 1137, 1.800 M, LAHOVČE KRANJ - LAHOVČE 14.45-15.45
RC 410,1134, 5,5 KM, NASELJE GOLNIK BISTRICA PRI TR. - KOKRICA 16.10-17.20
IZVEN NASELJA SPODNJA SENARSKA ROGOZNICA - SENARSKA 06.00 - 06.45
V NASELJU LENART SENARSKA - LENART 06.00 - 06.45
V NASELJU BENEDIKT LENART - GORNJA RADGONA 06.00 - 06.45
V NASELJU SLOVENSKA BISTRICA, STEPIŠNIKOVA ULICA SLOVENSKA BISTRICA - POLJČANE 06.00 - 06.55
V NASELJU SLOVENSKA BISTRICA, MARIBORSKA CESTA SLOVENSKA BISTRICA 06.00 - 06.55
IZVEN NASELJA ZGORNJA LOŽNICA OPLOTNICA - LOŽNICA 06.00 - 06.55
IZVEN NASELJA MOČNA PESNICA - LENART 07.00 - 07.45
V NASELJU LENART, MARIBORSKA CESTA PRIKLJUČEK LENART - LENART 07.00 - 07.45
V NASELJU LENART, KRAIGHERJEVA ULICA LENART - GORNJA RADGONA 07.00 - 07.45
V NASELJU MARIBOR, ULICA VELJKA VLAHOVIČA MARIBOR 07.00 - 08.00
RAZCEP SLIVNICA SLIVNICA - DRAŽENCI 07.00 - 08.00
V NASELJU PTUJ, OSOJNIKOVA CESTA PTUJ - ROGOZNICA 07.00 - 08.00
V NASELJU SLOVENSKA BISTRICA, MARIBORSKA CESTA SLOVENSKA BISTRICA 07.10 - 07.55
V NASELJU RADIZEL SLIVNICA - SLOVENSKA BISTRICA 07.10 - 07.55
V NASELJU ZGORNJA POLSKAVA SLIVNICA - SLOVENSKA BISTRICA 07.10 - 07.55
V NASELJU ŠENTILJ V SLOVENSKIH GORICAH, MARIBORSKA CESTA ŠENTILJ - PESNICA 08.05 - 08.55
IZVEN NASELJA ŠTRIHOVEC ŠENTILJ - PESNICA 08.05 - 08.55
V NASELJU PESNICA PRI MARIBORU ŠENTILJ - PESNICA 08.05 - 08.55
V NASELJU RAČE, LJUBLJANSKA CESTA RAČE - FRAM 08.15 - 09.00
V NASELJU FRAM, TURNERJEVA ULICA FRAM 08.15 - 09.00
V NASELJU RAČE, PTUJSKA CESTA RAČE - ŠIKOLE 08.15 - 09.00
V NASELJU LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU MAJŠPERK - APAŠKI KRIŽ 08.15 - 09.15
VA NASELJU MARIBOR, ŠENTILJSKA CESTA MARIBOR 08.15 - 09.15
POČIVALIŠČE DRAVSKO POLJE SLIVNICA - DRAŽENCI 08.15 - 09.15
V NASELJU DOLNJA POČEHOVA DOLNJA POČEHOVA - JURIJ 09.10 - 09.55
V NASELJU SPODNJA KUNGOTA DOLNJA POČEHOVA - JURIJ 09.10 - 09.55
V NASELJU ZGORNJA KUNGOTA DOLNJA POČEHOVA - JURIJ 09.10 - 09.55
V NASELJU KAMNICA, CESTA V ROŠPOH KAMNICA 09.30 - 10.30
PREDOR VODOLE DRAGUČOVA - MARIBOR 09.30 - 10.30
V NASELJU KUNGOTA PRI PTUJU RAČE - KIDRIČEVO 09.30 - 10.30
V NASELJU JANEŽOVCI ROGOZNICA - SENARSKA 09.55 - 10.50
V NASELJU ZABOVCI SPUHLJA - ZAVRČ 09.55 - 10.50
V NASELJU PTUJ, CESTA 8. AVGUSTA ŽIHLAVA - ROGOZNICA 09.55 - 10.50
V NASELJU MARIBOR, PTUJSKA CESTA MARIBOR, PTUJSKA CESTA 10.00 - 10.45
V NASELJU MARIBOR, PTUJSKA CESTA MARIBOR, PTUJSKA CESTA 10.00 - 10.45
V NASELJU MARIBOR, CESTA PROLETARSKIH BRIGAD MARIBOR, CESTA PROLETARSKIH BRIGAD 10.00 - 10.45
V NASELJU PREŠA MAJŠPERK - ROGATEC 10.00 - 10.55
V NASELJU PTUJSKA GORA MAJŠPERK - ROGATEC 10.00 - 10.55
V NASELJU MAJŠPERK MAJŠPERK - ROGATEC 10.00 - 10.55
RAZCEP SLIVNICA SLIVNICA - DRAŽENCI 10.45 - 11.45
V NASELJU MARIBOR, GOSPOSVETSKA CESTA MARIBOR 10.45 - 11.30
V NASELJU KIDRIČEVO, TOVARNIŠKA CESTA KIDRIČEVO 10.45 - 11.45
V NASELJU DVORJANE MARIBOR - VURBERK - PTUJ 10.50 - 11.45
V NASELJU SPODNJI DUPLEK MARIBOR - VURBERK - PTUJ 10.50 - 11.45
V NASELJU ZGORNJI DUPLEK MARIBOR - VURBERK - PTUJ 10.50 - 11.45
V NASELJU MARIBOR, LIMBUŠKA CESTA MARIBOR - RUŠE 11.00 - 11.45
V NASELJU BISTRICA OB DRAVI, RUŠKA CESTA MARIBOR - RUŠE 11.00 - 11.45
V NASELJU RUŠE, TOVARNIŠKA CESTA RUŠE - SELNICA 11.00 - 11.45
V NASELJU PTUJ, ZAGREBŠKA CESTA PTUJ - VIDEM 11.05 - 12.00
V NASELJU ZGORNJA HAJDINA ZGORNJA HAJDINA 11.05 - 12.00
V NASELJU SKORBA MIKLAVŽ - HAJDINA 11.05 - 12.00
V NASELJU TRŽEC LANCOVA VAS - PODLEHNIK 11.15 - 12.00
V NASELJU VIDEM TRŽEC - ZGORNJI LESKOVEC 11.15 - 12.00
IZVEN NASELJA PODLEHNIK LANCOVA VAS - PODLEHNIK 11.15 - 12.00
IZVEN NASELJA BRESTERNICA RUTA - MARIBOR 12.00 - 12.45
V NASELJU SPODNJA SELNICA RUTA - MARIBOR 12.00 - 12.45
IZVEN NASELJA FALA RUTA - MARIBOR 12.00 - 12.45
V NASELJU MARIBOR, ŠENTILJSKA CESTA MARIBOR - DOLNJA POČEHOVA 12.00 - 13.00
V NASELJU MARIBOR, ŠENTILJSKA CESTA MARIBOR - DOLNJA POČEHOVA 12.00 - 13.00
V NASELJU MARIBOR, ŠENTILJSKA CESTA MARIBOR - DOLNJA POČEHOVA 12.00 - 13.00
V NASELJU ŠIKOLE ŠIKOLE - PRAGERSKO 12.15 - 13.00
V NASELJU PRAGERSKO ŠIKOLE - PRAGERSKO 12.15 - 13.00
V NASELJU SPODNJI GAJ PRI PRAGERSKEM ŠIKOLE - PRAGERSKO 12.15 - 13.00
V NASELJU CVETKOVCI SPUHLJA - ORMOŽ 12.20 - 13.10
V NASELJU GORIŠNICA SPUHLJA - ORMOŽ 12.20 - 13.10
V NASELJU SPUHLJA SPUHLJA - ORMOŽ 12.20 - 13.10
V NASELJU MARIBOR, LJUBLJANSKA ULICA MARIBOR 12.30 - 13.15
IZVEN NASELJA MARIBOR MARIBOR - DOLNJA POČEHOVA 12.45 - 13.30
V NASELJU PODVINCI ŽIHLAVA - ROGOZNICA 12.45 - 13.45
V NASELJU MARIBOR, ENGELSOVA ULICA MARIBOR 13.00 - 13.45
V NASELJU MARIBOR, KORESOVA ULICA MARIBOR 13.00 - 13.45
V NASELJU MARIBOR, LIMBUŠKA CESTA MARIBOR - RUŠE 13.00 - 13.45
V NASELJU PESNICA PRI MARIBORU ŠENTILJ - PESNICA 13.15 - 14.00
IZVEN NASELJA MOČNA PESNICA - LENART 13.15 - 14.00
V NASELJU DOLNJA POČEHOVA DOLNJA POČEHOVA - JURIJ 13.15 - 14.00
V NASELJU SLOVENSKA BISTRICA, STEPIŠNIKOVA ULICA SLOVENSKA BISTRICA - POLJČANE 13.15 - 14.00
V NASELJU SLOVENSKA BISTRICA, MARIBORSKA CESTA SLOVENSKA BISTRICA 13.15 - 14.00
IZVEN NASELJA ZGORNJA LOŽNICA OPLOTNICA - LOŽNICA 13.15 - 14.00
V NASELJU MARIBOR, DUPLEŠKA CESTA MARIBOR - PTUJ 13.30 - 14.30
PREDOR CENKOVA SENARSKA - SV. JURIJ OB ŠČAVNICI 13.45 - 14.30
IZVEN NASELJA ŠTUKI MARIBOR - VURBERK - PTUJ 14.00 - 15.00
V NASELJU IVANJKOVCI LJUTOMER - PAVLOVCI 14.05 - 14.50
V NASELJU OBREŽ ORMOŽ - SREDIŠČE OB DRAVI 14.05 - 14.50
V NASELJU TRGOVIŠČE SPUHLJA - ORMOŽ 14.05 - 14.50
IZVEN NASELJA BRESTERNICA RUTA - MARIBOR 14.40 - 15.30
V NASELJU SPODNJA SELNICA RUTA - MARIBOR 14.40 - 15.30
IZVEN NASELJA FALA RUTA - MARIBOR 14.40 - 15.30
V NASELJU MARIBOR, POBREŠKA CESTA MARIBOR 14.45 - 15.45
POČIVALIŠČE LORMANJE LENART - SENARSKA 14.45 - 15.45
V NASELJU ORMOŽ ORMOŽ 15.05 - 16.00
V NASELJU PAVLOVCI LJUTOMER - PAVLOVCI 15.05 - 16.00
V NASELJU MIHOVCI SPUHLJA - ORMOŽ 15.05 - 16.00
V NASELJU PTUJ, POTRČEVA CESTA PTUJ 15.15 -16.00
V NASELJU BISTRICA OB DRAVI, RUŠKA CESTA MARIBOR - RUŠE 15.45 - 16.45
V NASELJU BEZENA MARIBOR - RUŠE 15.45 - 16.45
V NASELJU RUŠE, FALSKA CESTA RUŠE - PUŠČAVA 15.45 - 16.45
V NASELJU MALEČNIK MALEČNIK - PERNICA 16.00 - 17.00
PREDOR VODOLE DRAGUČOVA - MARIBOR 16.00 - 17.00
V NASELJU CVETKOVCI SPUHLJA - ORMOŽ 16.15 - 17.00
V NASELJU GORIŠNICA SPUHLJA - ORMOŽ 16.15 - 17.00
V NASELJU SPUHLJA SPUHLJA - ORMOŽ 16.15 - 17.00
V NASELJU PTUJ, OSOJNIKOVA CESTA PTUJ - ROGOZNICA 16.15 - 17.00
V NASELJU RAZVANJE, RAZVANJSKA CESTA RAZVANJE 17.00 - 18.00
V NASELJU MARIBOR, STRELIŠKA CESTA MARIBOR 17.00 - 18.00
V NASELJU MARIBOR, POHORSKA ULICA MARIBOR 17.00 - 18.00
V NASELJU ZABOVCI SPUHLJA - ZAVRČ 17.15 - 18.00
V NASELJU ZAVRČ ZAVRČ - DRENOVEC 17.15 - 18.00
V NASELJU BUKOVCI SPUHLJA - ZAVRČ 17.15 - 18.00
IZVEN NASELJA FRAM - SLOVENSKA BISTRICA - TEPANJE 07.00 - 08.15
IZVEN NASELJA SLIVNICA - PODLEHNIK 08.30 - 09.30
IZVEN NASELJA ŠENTILJ - DRAGUČOVA - MARIBOR -PERNICA 09.45 - 10.45
IZVEN NASELJA DRAGOČOVA - COGETINCI 11.30 - 12.30
IZVEN NASELJA FRAM - SLOVENSKA BISTRICA - TEPANJE 12.50 - 14.00
POČIVALIŠČE DOLINSKO sever (Lendava smer MS) 06:30-12:00
POČIVALIŠČE DOLINSKO jug (MS smer Lendava) 12:30-18:00
Petajnci (naselje) PETAJNCI - MURSKA SOBOTA 06:30-12:00
Rankovci (naselje) MURSKA SOBOTA - GEDEROVCI 12:30-16:00
Rakičan (naselje) MURSKA SOBOTA – LIPOVCI 16:00 -18:00
Dobrovnik (naselje) DOBROVNIK - DOLGA VAS 12:30-15:00
na relaciji (v/izven naselja) DOBROVNIK - BELTINCI 15:30-18:00
na relaciji (v/izven naselja) VUČJA VAS - KRIŽEVCI - LJUTOMER 06:30-12:00
na relaciji (v/izven naselja) PODGRAD - TRATE 06:30-12:00
na relaciji (v/izven naselja) G. RADGONA - RADENCI - VUĆJA VAS 12:30-18:00
V NASELJU ČIGINJ TOLMIN - KANAL 6.20 - 7.40
V NASELJU IDRIJA IDRIJA - SPODNJA IDRIJA 6.20 - 7.40
  VRTOJBA - VIPAVA 6.20 - 7.40
V NASELJU VOLČJA DRAGA ŠEMPETER PRI GORICI-VRTOJBA 6.20 - 7.40
  ŠEMPETER PRI GORICI-MIREN 6.20 - 7.40
V NASELJU CESTA IN POTOČE NOVA GORICA - AJDOVŠČINA 6.20 - 7.40
V NASELJU IDRSKO TOLMIN - KOBARID 8.00 - 9.10
V NASELJU CERKNO CERKNO - STRAŽA 8.00 - 9.10
  VIPAVA - SELO 8.00 - 9.10
V NASELJU KROMBERK NOVA GORICA - AJŠEVICA 8.00 - 9.10
V NASELJU ŠEMPETER PRI GORICI ŠEMPETER PRI GORICI - VRTOJBA 8.00 - 9.10
V NASELJU VIPAVA VIPAVA - AJDOVŠČINA 8.00 - 9.10
KOBARID, GORIŠKA CESTA KOBARID - IDRSKO 9.20 - 10.30
    9.30 - 10.30
V NASELJU TRAVNIK IDRIJA - CERKNO 9.20 - 10.30
  SELO - NANOS 9.20 - 10.30
V NASELJU ŠEMPAS NOVA GORICA - AJDOVŠČINA 9.20 - 10.30
V NASELJU KROMBERK NOVA GORICA - AJŠEVICA 9.20 - 10.30
V NASELJU AJDOVŠĆINA AJDOVŠČINA - COL 9.20 - 10.30
V NASELJU IDRSKO KOBARID - TOLMIN 11.30-12.30
V NASELJU GODOVIČ IDRIJA - GODOVIČ 11.30-12.30
V NASELJU VRTOVIN VRTOVIN - NOVA GORICA 11.30-12.30
V NASELJU ŠEMPAS NOVA GORICA - AJDOVŠČINA 10.40-12.00
  NANOS- SELO 10.40-12.00
V NASELJU KROMBERK NOVA GORICA - AJDOVŠČINA 10.40-12.00
V NASELJU ČIGINJ VOLČE - KANAL 12.40-14.00
V NASELJU ČRNI VRH ČRNI VRH - GODOVIČ 12.40-14.00
V NASELJU AJDOVŠČINA AJDOVŠČINA - VIPAVA 12.40-14.00
V NASELJU GRGAR NOVA GORICA - GRGAR 13.00-14.00
  VRTOJBA - NANOS 13.00-14.00
V NASELJU DESKLE DESKLE - NOVA GORICA 13.00 - 14.00
V NASELJU MOST NA SOČI TOLMIN- MOST NA SOČI 14.15- 15.30
V NASELJU GODOVIČ IDRIJA - GODOVIČ 14.15-15.30
V NASELJU AJDOVŠČINA LOKAVEC - AJDOVČINA 14.15-15.30
V NASELJU DESKLE DESKLE - NOVA GORICA 14.15-15.30
     
  VRTOJBA - NANOS 11.20-12.30
  NANOS - SELO 14.15-15.30
V NASELJU KANAL NOVA GORICA - KANAL 14.15 - 15.30
     
V NASELJU SLAP OB IDRIJCI IDRIJA PRI BAČI-SLAP OB IDRIJCI 15.40-16.40
V NASELJU IDRIJA IDRIJA - SP. IDRIJA 15.40-16.40
V NASELJU VIŠNJE COL - PODKRAJ 15.40-16.40
V NASELJU KROMBERK NOVA GORICA - AJŠEVCA 15.40-16.40
V NASELJU POTOČE NOVA GORICA - AJDOVŠČINA 15.40-16.40
V NASELJU VOLČE TOLMIN - NOVA GORICA 16.50-17.50
V NASELJU SPODNJA IDRIJA IDRIJA - SP. IDRIJA 16.50-17.50
V NASELJU AJDOVŠČINA VIPANA - AJDOVŠČINA 16.50-17.50
  NOVA GORICA - VRTOJBA 16.50-17.50
V NASELJU ŠEMPETER PRI GORICI ŠEMPETER PRI GORICI - VRTOJBA 16.50-17.50
V NASELJU BRESTANICA KOPRIVNICA - BRESTANICA 6.00 - 7.30
V NASELJU SENOVO KOPRIVNICA - BRESTANICA 8.00 - 9.30
V NASELJU DOLENJA VAS BREŽICE - KRŠKO 10.00 - 11.30
V NASELJU VELIKO MRAŠEVO ČATEŽ OB SAVI - ŠENTJERNEJ 12.30 - 13.30
V NASELJU DOLNJA PREKOPA ČATEŽ OB SAVI - ŠENTJERNEJ 14.00 - 15.00
V NASELJU KRŠKO DRNOVO - BOŠTANJ 15.30 - 16.30
V NASELJU VELIKA VAS PRI KRŠKEM SMEDNIK - DRNOVO 16.45 - 18.00
V NASELJU PODTURN STARE ŽAGE - SOTESKA 06.00 - 06.45
V NASELJU LAZE GABER - BIRČNA VAS 07.00 - 07.45
V NASELJU SELA PRI DOL. TOPLICAH PODTURN - GRADIŠČE 08.00 - 08.45
V NASELJU PODHOSTA STARE ŽAGE - SOTESKA 09.00 - 10.00
V NASELJU JURKA VAS STRAŽA - POTOK 10.15 - 11.15
V NASELJU DVOR SOTESKA - ŽUŽEMBERK 12.00 - 12.45
V NASELJU PRAPREČE PRI ŽUŽEMBERKU ŽUŽEMBERK - PAJČNA 13.00 - 13.45
V NASELJU GABRJE PRI SOTESKI SOTESKA - STRAŽA 14.00 -14.45
V NASELJU URŠNA SELA GABER - BIRČNA VAS 15.00 - 15.45
V NASELJU ZALOG STRAŽA - PREČNA 16.00 - 16.45
V NASELJU RUMANJA VAS VAVTA VAS - DOL. TOPLICE 17.00 - 18.00
V NASELJU TREBNJE, PRIJATELJEVA TREBNJE - MIRNA PEČ 06.00 - 07.00
IZVEN NASELJA GOMILA TREBNJE - MIRNA 07.15 - 08.15
V NASELJU GOR. LAKNICE MOKRONOG - ZBURE 08.30 - 09.30
V NASELJU RAKOVNIK MIRNA - MOKRONOG 09.45 - 10.45
V NASELJU TREBNJE, RIMSKA CESTA TREBNJE - ŠTEFAN 11.00 - 12.00
V NASELJU VELIKA LOKA TREBNJE - ČATEŽ 13.00 - 14.00
V NASELJU VELIKI GABER ŠTEFAN - VELIKI GABER 14.15 - 15.15
IZVEN NASELJA KORENITKA ŠTEFAN - VELIKI GABER 15.30 - 16.30
IZVEN NASELJA TREBNJE, OBRTNIŠKA TREBNJE - MIRNA 16.45 - 18.00
IZVEN NASELJA TREBEŽ KRŠKO - BREŽICE 6.00 - 7.00
V NASELJU ARTIČE SP. POHANCA - KAPELE 7.15 - 8.15
IZVEN NASELJA KAPELE (DOBRAVA) BISTRICA OB SOTLI - ČATEŽ 8.30 - 9.30
IZVEN NASELJA STARA VAS BISTRICA OB SOTLI - ČATEŽ 9.45-10.45
V NASELJU DVORCE ČATEŽ OB SAVI - SLO. VAS 11.00 - 12.00
V NASELJU MOSTEC BREŽICE - DOBOVA - RIGONCE 12.15 - 13.15
IZVEN NASELJA VELIKE MALENCE KRIŽAJ - ČATEŽ OB SAVI 13.30 - 14.30
V NASELJU CERKLJE OB KRKI KRIŽAJ - ČATEŽ OB SAVI 14.45 - 15.45
V NASELJU BREŽICE BISTRICA OB SOTLI - ČATEŽ 16.00 - 17.00
V NASELJU CUNDROVEC BREŽICE - CUNDROVEC 17.15 - 18.00
V NASELJU DOLENJI SUHOR ČRNOMELJ - VINICA 6.00 - 6.45
V NASELJU DRAGATUŠ ČRNOMELJ - VINICA 7.00 - 7.45
V NASELJU KVASICA ČRNOMELJ - VINICA 8.00 - 8.45
V NASELJU VRANOVIČI METLIKA ČRNOMELJ 9.00 - 9.45
V NASELJU LOKVE ČRNOMELJ - IVANČNA GORICA 10.00 - 11.00
V NASELJU ŠTREKLJEVEC RUČETNA VAS - JUGORJE 11.45 - 12.45
V NASELJU SEMIČ RUČETNA VAS - JUGORJE 13.00 - 13.45
V NASELJU - ULICA GABER ČRNOMELJ - IVANČNA GORICA 14.00 - 14-45
IZVEN NASELJA RUČETNA VAS ČRNOMELJ - IVANČNA GORICA 15.00 - 15.45
V NASELJU ČRNOMELJ ČRNOMELJ - VINICA 16.00 - 16.45
V NASELJU - ULICA GABER ČRNOMELJ - IVANČNA GORICA 17.00 - 18.00
V NASELJU DOL. TEŽKA VODA METLIKA - NOVO MESTO 6.00 - 7.00
V NAS. NOVO MESTO, SEIDLOVA CES LOČNA - CENTER 7.15 - 8.15
V NASELJU MIRNA PEČ MIRNA PEČ - TREBNJE 8.30 - 9.30
IZVEN NASELJA ŠENTJURIJ NA DOL. TREBNJE - NOVO MESTO 9.45 - 10.45
V NASELJU ŠMARJETA ZBURE - DRUŽINSKA VAS 11.00 - 12.00
V NASELJU RATEŽ ŠENTJERNEJ - NOVO MESTO 13.00 - 14.00
V NASELJU PREČNA BRŠLJIN - STRAŽA 14.15 - 15.00
V NAS. NOVO MESTO, LJUBLJANSKA AC - BUČNA VAS (IZ AC) 15.15 - 16.00
V NAS. NOVO MESTO, ŠMIHEL BIRČNA VAS - CENTER 16.15 - 17.00
V NASELJU NOVO MESTO, BROD STRAŽA - CENTER NOVO MESTO 17.15 - 18.00
V NASELJU LOG SEVNICA - KRŠKO 06.15 - 07.30
V NASELJU BOŠTANJ BOŠTANJ - TRŽIŠČE 07.45 - 09.00
V NASELJU OREŠJE SEVNICA - OREŠJE 9.15 - 10.30
V NASELJU BLANCA BLANCA - SEVNICA 11.15 - 12.30
V NASELJU DOLNJE BREZOVO SEVNICA - BLANCA 12.30 - 13.45
V NASELJU GABRIJELE KRMELJ - HRASTOVICA 14.15 - 15.30
V NASELJU OREHOVO SEVNICA - LOKA PRI ZID. MOSTU 15.50 - 16.50
V NASELJU LOG SEVNICA - KRŠKO 17.00 - 18.00
V NASELJU METLIKA METLIKA - NOVO MESTO 6.00 - 7.00
V NASELJU HRAST METLIKA - NOVO MESTO 7.30 - 8.30
V NASELJU GRADAC ČRNOMELJ - METLIKA 9.00 - 10.00
V NASELJU SVRŽAKI DRAŠIČI - METLIKA 11.00 - 12.00
V NASELJU METLIKA (PRI OŠ) METLIKA - STARI PILD 12.30 - 13.30
V ANSELJU TRNOVEC METLIKA - NOVO MESTO 14.00 - 15.00
V NASELJU METLIKA NOVO MESTO - METLIKA 15.30 -16.30
V NASELJU PODZEMELJ PODZEMELJ - KRASINEC 17.00 - 18.00
V NASELJU DOBRAVICA NOVO MESTO - ŠENTJERNEJ 6.00 - 6.45
V NASELJU DOL. VRHPOLJE CEROV LOG - ŠMARJE 7.00 - 7.45
V NASELJU DOLENJE MOKRO POLJE ŠENTJERNEJ - NOVO MESTO 8.00 - 8.45
V NASELJU MAHAROVEC DOLENJI MAHAROVEC - DRAGA 9.00 - 9.45
IZVEN NASELJA GROBLJE ŠENTJERNEJ - DOLNJA PREKOPA 10.00 - 11.15
V NASELJU ROJE ŠENTJERNEJ - DOBRUŠKA VAS 12.00 - 12.45
V NASELJU DOBRAVA PRI ŠKOCJANU ŠENTJERNEJ - DOBRUŠKA VAS 13.00 - 13.45
V NASELJU DOBRUŠKA VAS DOBRUŠKA VAS - ŠKOCJAN 14.00 - 14.45
V NASELJU ŠKOCJAN BUČKA - DOBRUŠKA VAS 15.00 - 15.45
IZVEN NASELJA ZAMEŠKO SMEDNIK-ZAMEŠKO 16.00 - 16.45
V NASELJU STRANJE DRAGA - DOBRUŠKA VAS 17.00 - 18.00
V NASELJU NOVO MESTO NOVO MESTO - METLIKA 06:00 - 07:00
V NASELJU NOVO MESTO NOVO MESTO - METLIKA 07:15 - 08:15
V NASELJU TEŽKA VODA NOVO MESTO - METLIKA 08:30 - 09:30
IZVEN NASELJA JUGORJE NOVO MESTO - METLIKA 09:45 - 10:45
V NASELJU HRAST NOVO MESTO - METLIKA 11:00 - 12:00
V NASELJU SUHOR NOVO MESTO - METLIKA 12:45 - 13:45
IZVEN NASELJA TRNOVEC NOVO MESTO - METLIKA 14:00 - 15:00
V NASELJU METLIKA NOVO MESTO - METLIKA 15:15 - 16:15
V NASELJU METLIKA NOVO MESTO - METLIKA 16:30 - 18:00
V NASELJU KRŠKO KRŠKO - BOŠTANJ 06:00 - 07:00
V NASELJU KRŠKO KRŠKO - BOŠTANJ 07:15 - 08:15
IZVEN NASELJA BLANCA KRŠKO - BOŠTANJ 08:30 - 09:30
V NASELJU LOG KRŠKO - BOŠTANJ 09:45 - 10:45
V NASELJU BOŠTANJ KRŠKO - BOŠTANJ 11:00 - 12:00
V NASELJU LOG BOŠTANJ - KRŠKO 12:45 - 13:45
IZVEN NASELJA ARTO BOŠTANJ - KRŠKO 14:00 - 15:00
V NASELJU KRŠKO BOŠTANJ - KRŠKO 15:15 - 16:15
V NASELJU KRŠKO BOŠTANJ - KRŠKO 16:30 - 18:00
IZVEN NASELJA BIČ - OBREŽJE 06:00 - 18:00
IZVEN NASELJA BRDINJE RAVNE-KOTLJE 06.00-07.00
V NASELJU PREVALJE PREVALJE - RAVNE 07.00-08.30
V NASELJU PREVALJE MEŽICA-RAVNE 08.00-10.00
IZVEN NASELJA DOLGA BRDA DOLGA BRDA-HOLMEC 10.00-11.00
V NASELJU RAVNE NA KOROŠKEM RAVNE-DRAVOGRAD 11.00-12.30
V NASELJU ČRNA NA KOROŠKEM ČRNA -MEŽICA 12.30-14.00
IZVEN NASELJA BRDINJE RAVNE-KOTLJE 14.00-15.00
V NASELJU PREVALJE MEŽICA- RAVNE 15.00-16.00
V NASELJU RAVNE NA KOROŠKEM RAVNE-DRAVOGRAD 16.00-17.00
V NASELJU PREVALJE PREVALJE-RAVNE 17.00-18.00
IZVEN NASELJA LJUBIJA LETUŠ - MOZIRJE 06.00-07.00
V NASELJU SPODNJA REČICA MOZIRJE - NIZKA 07.10-08.30
V NASELJU NIZKA MOZIRJE - GRUŠOVLJE 08.40-09.30
IZVEN NASELJA VARPOLJE GRUŠOVLJE - NIZKA 09.35-10.30
V NASELJU OKONINA GRUŠOVLJE- JUVANJE 10.35-11.30
V NASELJU RADMIRJE RADMIRJE - GORNJI GRAD 12.20-13.30
V NASELJU LJUBNO OB SAVINJI LJUBNO OB SAVINJI - LUČE 13.35-14.30
V NASELJU GORNJI GRAD GORNJI GRAD - ČRNIVEC 14.40-15.30
V NASELJU KROPA GORNJI GRAD - BOČNA 15.40-16.30
IZVEN NASELJA DOBLETINA KOKARJE - NAZARJE 16.45-18.00
V NASELJU LAŠKO CELJE - RIMSKE TOPLICE 06.00-07.30
V NASELJU RIMSKE TOPLICE HRASTNIK - RIMSKE TOPLICE 07.30-08.45
IZVEN NASELJA VELIKO ŠIRJE RIMSKE TOPLICE -ZIDANI MOST 08.45-09.45
V NASELJU HOTEMEŽ RADEČE - SEVNICA 09.45-11.15
V NASELJU VRHOVO RADEČE - SEVNICA 11.15-12.30
V NASELJU VRHOVO SEVNICA - RADEČE 12.30-13.45
V NASELJU ZIDANI MOST SEVNICA - RADEČE 13.45-15.00
IZVEN NASELJA VELIKO ŠIRJE RIMSKE TOPLICE - ZIDANI MOST 15.00-16.15
V NASELJU LAŠKO RIMSKE TOPLICE - CELJE 16.15-18.00
V NASELJU TEPANJE SLOVENSKE KONJICE-CELJE 06.00-07.30
V NASELJU DRAŽA VAS TEPANJE-ŽIČE 07.40-09.00
V NASELJU ZBELOVO LOČE-POLJČANE 09.10-10.30
V NASELJU ZREČE-KOVAŠKA CESTA ROGLA-ZREČE 10.40-12.00
V NASELJU STRANICE VITANJE-STRANICE 12.10-13.40
V NASELJU SLOVENSKE KONJICE STRANICE-TEPANJE 13.50-15.00
V NASELJU ŽIČE LOČE-SLOVENSKE KONJICE 15.10-16.30
IZVEN NASELJA STRANICE SLOVENSKE KONJICE-CELJE 16.40-18.00
IZVEN NASELJA SELE KOTLJE - SLOVENJ GRADEC 06.00-07.45
IZVEN NASELJA PAMEČE PAMEČE- SLOVENJ GRADEC 07.50-09.30
V NASELJU ŠMARTNO ŠMARTNO - TOMAŠKA VAS 09.35-11.00
IZVEN NASELJA MISLINJA MISLINJA - DOVŽE 11.10-12.30
V NASELJU ŠMARTNO ŠMARTNO - SLOVENJ GRADEC 12.40-14.00
NASELJE SLOVENJ GRADEC SLOVENJ GRADEC 14.05-15.35
IZVEN NASELJA SLOVENJ GRADEC ŠMARTNO - PAMEČE 15.40-16.45
V NASELJU SLOVENJ GRADEC SLOVENJ GRADEC - STARI TRG 16.50-18.00
IZVEN NASELJA ŽALEC ŽALEC - LEVEC 06.00-07.30
IZVEN NASELJA VELIKA PIREŠICA ARJA VAS - ODCEP ZA DOBRNO 07.30-08.30
NASELJE ŠEMPETER IN IZVEN ŽALEC - ŠEMPETER 08.30-09.30
IZVEN NASELJA ŠENTRUPERT ŠENTRUPERT - LETUŠ 09.00-11.00
IZVEN NASELJA ŠENTRUPERT ŽALEC - ŠEMPETER - ŠETRUPERT 11.00-12.30
IZVEN IN NASELJA ŽALEC ŽALEC - VELIKA PIREŠICA 12.30-14.30
IZVEN NASELJA ŽALEC ŽALEC - ŠENTRUPERT - VRANSKO 14.30-16.30
IZVEN NASELJA PREBOLD LATKOVA VAS-PREBOLD- MARIJA REKA 16.30-17.30
IZVEN NASELJA ŽALEC - VELIKA PIREŠICA ŽALEC - VELIKA PIREŠICA 17.30-18.00
V NASELJU CELJE TRUBARJEVA ULICA 06.00-08.00
V NASELJU BABNO - MEDLOG 33 08.20-10.20
V NASELJU CELJE G1-5 MAGISTRALA ZAHOD 10.40-12.40
V NASELJU FRANKOLOVO R340 - FRANKOLOVO 11 13.55-15.55
V NASELJU VOJNIK IN ARCLIN SLOVENSKE KONJICE-CELJE 16.10-18.00
V NASELJU ROGAŠKA SLATINA ROGAŠKA SLATINA-CELJSKA CESTA 06.00-09.00
IZVEN NASELJA TUNCOVEC ROGATEC-PODPLAT 09.10-12.00
V NASELJU ROGATEC ROGATEC 12.10-14.00
IZVEN NASELJA TEKAČEVO ROGATEC-PODPLAT 14.10-16.00
IZVEN NASELJA PODPLAT ROGATEC ŠMARJE 16.10-18.00
V NASELJU ŠMARTNO OB PAKI GORENJE-ŠMARTNO OB PAKI 06.00 -08.00
V NASELJU ŠOŠTANJ VELENJE - TOPOLŠICA 08.00-10.00
V NASELJU VELENJE VELENJE 10.00-13-00
IZVEN NASELJE VELENJE VELENJE-ARJA VAS 13.00-16.00
V NASELJU ŠOŠTANJ ŠOŠTANJ 16.00-18.00
NASELJE PAKA PRI VELENJU VELENJE-MISLINJA 06.00-08.00
IZVEN NASELJE VELENJE VELENJE- ŠOŠTANJ 08.00-10.00
IZVEN NASELJE VELENJE ARJA VAS - VELENJE 10.00-12.00
IZVEN NASELJE VELENJE VELENJE- ŠOŠTANJ 12.00-14.00
V NASELJU ŠMARTNO OB PAKI GORENJE- ŠMARTNO OB PAKI 14.00-16.00
V NASELJU VELENJE ARJA VAS- VELENJE 16.00-18.00
IZVEN NASELJA ŠENTJANŽ DRAVOGRAD - SLOVENJ GRADEC 06.00-07.30
IZVEN NASELJA BUKOVSKA VAS SLOVENJ GRADEC - DRAVOGRAD 07.30-09.00
IZVEN NASELJA PODKLANC OTIŠKI VRH - RAVNE NA KOROŠKEM 09.00-10.30
V NASELJU OTIŠKI VRH DRAVOGRAD - SLOVENJ GRADEC 10.30-11.00
IZVEN NASELJA VIČ DRAVOGRAD - VIČ 11.00-12.00
V NASELJU DRAVOGRAD DRAVOGRAD - MARIBOR 12.00-13.00
IZVEN NASELJA VELKA DRAVOGRAD - MARIBOR 13.00-14.00
IZVEN NASELJA OTIŠKI VRH DRAVOGRAD - SLOVENJ GRADEC 14.15-16.15
IZVEN NASELJA ŠENTJANŽ SLOVENJ GRADEC - DRAVOGRAD 16.15-18.00
IZVEN NASELJA GROBELNO ŠENTJUR - ROGAŠKA SLATINA 06.00-08.00
V NASELJU ŠENTJUR ŠENTJUR - ROGAŠKA SLATINA 08.00-10.00
IZVEN NASELJA STOPČE ROGAŠKA SLATINA - ŠENTJUR 10.00-12.00
V NASELJU DOLE ŠENTJUR - DRAMLJE 12.00-13.30
V NASELJU TRNOVEC PRI DRAMLJAH ŠENTJUR - DRAMLJE 13.30-15.00
IZVEN NASELJA ŠKARNICE ŠENTJUR - PLANINA PRI SEVNICI 15.00-17.00
IZVEN NASELJA VRBNO ŠENTJUR - ROGAŠKA SLATINA 17.00-18.00
IZVEN NASELJA smer Ljubljana-Maribor 06.00-07.00
IZVEN NASELJA smer Maribor-Ljubljana 07.00-07.30
IZVEN NASELJA smer Maribor-Ljubljana 07.30-09.00
IZVEN NASELJA smer Ljubljana-Maribor 09.00-10.00
IZVEN NASELJA smer Maribor-Ljubljana 10.00-11.00
IZVEN NASELJA smer Maribor-Ljubljana 11.00-12.00
IZVEN NASELJA smer Ljubljana-Maribor 12.00-13.00
IZVEN NASELJA smer Ljubljana-Maribor 13.00-14.00
IZVEN NASELJA smer Ljubljana-Maribor 14.00-15.00
IZVEN NASELJA smer Maribor-Ljubljana 15.00-16.00
IZVEN NASELJA smer Maribor-Ljubljana 16.00-17.00
IZVEN NASELJA smer Ljubljana-Maribor 17.00-18.00
NASELJE Velenje 06.00-07.00
NASELJE Paka 07.10-08.20
NASELJE Mislinja 08.40-10.00
NASELJE Paka 10.20-11.30
NASELJE Celje 13.00-14.30
NASELJE Laško 15.00-15.20
NASELJE Celje 15.30-16.00
NASELJE Velenje 16.30-18.00
NASELJE ŠMARJE (AP) ŠMARJE - CELJE 06.00-08.30
IZVEN NASELJA GROBELNO ŠMARJE - CELJE 08.40-10.40
NASELJE MESTINJE ROGAŠKA - ŠMARJE 10.50-12.15
NASELJE ŠMARJE (ZADRŽE) CELJE - ŠMARJE 13.00-14.30
NASELJE BELO ROGAŠKA - ŠMARJE 14.40-16.00
IZVEN NASELJA MALA PRISTAVA ROGAŠKA - CELJE 16.10-18.00
IZVEN NASELJA MUTA - KARAVANING 06.00-08.00
IZVEN NASELJA RADLJE - ZG. VIŽINGA 08.00-10.00
V NASELJU RADLJE - VAS 10-00-12.00
V NASELJU OŽBALT 12.00-14.00
V NASELJU MUTA - KARAVANING 14.00-16-00
IZVEN NASELJA RADLJE - ZG. VIŽINGA 16.00-18.00
BLEIWEISOVA - PRED ŠUBIČEVO   06:00 – 09:00
ROŠKA - CESTA POD GRADOM   09:20 – 13:00
POLJANSKA CESTA   14:15 - 17:00
LITOSTOJSKA   06:00 – 09:00
MEDNO   09:30 – 12:30
CELOVŠKA CESTA 177   14:00 – 17:00
RELACIJA DOBROVA - HORJUL   06:00 – 08:00
POT RDEČEGA KRIŽA   08:30 – 11:00
DOLENJSKA CESTA (LAVRICA-ŠKOFLJICA)   12:15 – 14:30
PERUZZIJEVA   15:00 – 17:00
PREVOJE PRI ŠENTVIDU   06:00 – 09:15
DOMŽALE, SAVSKA CESTA   09:45 – 12:45
KOLIČEVO   14:00 – 17:00
TURJAK, GII/106, 0261   06:00 – 08:00
GRIČ PRI RIBNICI, GII/106, 0263   08:15 – 10:00
MERHARJEVA, GII/106, 0263, km 3.800-4.400   10:10 – 11:30
GORIČA VAS, GII/106, 0263,   12:45 – 14:00
GRIČ PRI RIBNICI, GII/106, 0263   14:15 – 16:00
TURJAK, GII/106, 0261   16:15 – 18:00
TRBOVLJE, TET, GCI/108, 1185   06:00 – 07:30
DOM IN VRT, RCI/221, 1220   07:45 – 09:45
KOLODVORSKA CESTA – RCI/223, 1229   10:00 – 12:00
SAVINJSKA CESTA – RCII/427, 1351   13:15 – 15:00
VODENSKA CESTA – RCI/221, 1220   15:15 – 17:00
RADOHOVA VAS   07:00 – 09:00
ZDENSKA VAS   09:30 – 12:00
VELIKO MLAČEVO   13:15 – 15:30
GROSUPLJE, TABORSKA CESTA   16:00 – 18:00
LIVOLD, GII/106   07:00 – 08:30
DOLGA VAS, GII/106, KOČEVSKA CESTA   08:45 – 10:30
BREG PRI KOČEVJU,GII/106, 0263   10:45 - 12:15
DOLGA VAS, GII/106, KOČEVSKA CESTA   13:30 – 15:00
BREG PRI KOČEVJU,GII/106, 0263   15:15 - 16:45
KOČEVJE, TOMŠIČEVA CESTA, GII/106, 0264   17:00 – 18:00
ZASAVSKA CESTA   07:00 – 10:00
AVŠIČEVA CESTA - KLEČE   10:20 – 12:45
VOJKOVA CESTA   14:00 - 18:00
ZALOŠKA CESTA   07:00 – 08:30
ŠMARTINSKA CESTA   08:50 – 11:00
ŠMARTINSKA CESTA   11:15 – 14:00
ZALOŠKA CESTA   15:15 – 18:00
LITIJA, GII/108, PRI TRGOVINI TUŠ   07:00 - 09:15
GII/108, ODCEP ZA POLŠNIK   09:35 - 12:15
IZVEN, KRESNICE, GII/108   13:30 - 15:45
GII/108,1183 NASELJE SAVA   16:00 – 18:00
IZLAKE, PRI OŠ   06:00 - 08:15
IZVEN, PODKRAJ, GII/108,   08:35 – 11:15
PODLIPOVICA, VALVAZORJEVA CESTA   12:30 - 14:45
GII/108, 1186 HRASTNIK - ZIDANI MOST 15:00 – 17:00
PODLIPA - SMREČJE   06:15 - 08:15
PAKO, RCIII/0642   08:45 - 11:00
R2-409, VRHNIŠKI KLANEC   11:20 – 13:35
RII/409, GRČAREVEC   15:00 - 16:00
HOTEDRŠICA, GII/102, 1033, PRI GD   16:10 – 17:00
VODICE, KAMNIŠKA CESTA   06:00 – 08:00
LOKE V TUHINJU, KM 8.000   08:30 – 10:15
ŠMARCA, AP NOŽICE   10:45 - 12:45
MEDVOŠKA CESTA   14:00 - 15:00
MEDVOŠKA PRI KLANSKI CESTI   15:15 - 17:00
KALCE, GII/102, 1460   07:30 – 09:00
LOGATEC, TRŽAŠKA CESTA, RCII/409, 0302   09:10 – 11:30
DRENOV GRIČ, RCII/409   11:40 – 13:45
LOG, RC II/409, PRI DOSTOPU DO CP LOG   15:00 – 18:15
LJ., VOJKOVA CESTA   07:30 – 09:30
RCI/221,1218, KM 2.230 IZLAKE - KISOVEC 10:30 – 11:30
IZVEN, RCI/221, 1227, KM 3.000 IZLAKE - KISOVEC 11:45 – 12:20
IZVEN, GII/108, KM 3.200 PRI PETROLU ZAGORJE - HRASTNIK 13:35 – 14:50
LJ., ŠTAJERSKA CESTA   16:00 – 18:15
IZVEN, LJUBLJANSKI OBROČ   07:15 – 08:15
IZVEN, AC A1 LJ – CE – LJ LJ – CE – LJ 08:15 – 09:15
IZVEN, AC A2 LJ – KR - LJ LJ – KR - LJ 09:15 – 10:15
IZVEN, AC A1 LJ – PO - LJ LJ – PO - LJ 10:15 – 11:15
IZVEN, AC A1 LJ – PO - LJ LJ – PO - LJ 11:15 – 12:15
IZVEN, AC A1 LJ – PO - LJ LJ – PO - LJ 12:15 – 13:15
IZVEN, AC A1 LJ – PO - LJ LJ – PO - LJ 14:30 – 15:30
IZVEN, AC A1 LJ – PO - LJ LJ – PO - LJ 15:30 – 16:30
IZVEN, AC A2 LJ – KR - LJ LJ – KR - LJ 16:30 – 17:30
IZVEN, AC A2 LJ – KR - LJ LJ – KR - LJ 17:30 – 18:30
VNANJE GORICE, PRI OŠ   07:30 – 09:00
ZDENSKA VAS   12:15 – 13.00
KRESNICE, GII/108   13:30 – 15:45
RC II/414 BUČ - ŠPITALIČ 16:30 – 18:15
ŠMARSKA CESTA OBE SMERI 6.30.7.30
vanganel obe smeri 7.45 - 08.45
Sv. Anton - bertoki obe smeri 9.00 do 10.15
ankaran obe smeri 10.40 do 11.30
ŠMARSKA CESTA DINOS SMER KOPER 12.00 do 13 00
VANGANEL SMER KOPER 14.00 do 15.00
SV. ANTON BERTOKI OBE SMERI 15.20. do 16.20
RIŽANA BIVJE V NASELJU OBE SMERI 16.50 do 18 ure
V DOLNJI BITNJI   06.15-07.15
IL. BISTRICA, Podgrajska   07.30-08.30
TOPOLC   08.40-09.40
ŠEMBIJE - KNEŽAK ŠEMBIJE - KNEŽAK 10.00-11.30
KUTEŽEVO   11.45-12.30
HARIJE   13.45-14.45
PODGRAD   15.00-15.45
RAČICE   16.00-16.45
HRUŠICA (IZVEN NASELJA)   17.00-17.40
RAKITNIK PRESTRANEK POSTOJNA - PIVKA 06:00 - 07:00
PARJE IN DRSKOVČE ILIRSKA BISTRICA - PIVKA 07:15 - 08:15
HRUŠEVJE POSTOJNA - SENOŽEČE 08:30 - 09:30
MATENJA VAS - PRESTRANEK POSTOJNA - ILIRSKA BISTRICA 10:15 - 11:15
POSTOJNA LOGATEC - POSTOJNA 11:30 - 12:10
PLANINA LOGATEC - POSTOJNA 12:30 - 13:30
PIVKA, KOLODVORSKA PIVKA - ILIRSKA BISTRICA 13:50 - 14:50
RIBNICA - BUJE RIBNICA - MATAVUN 15:35 - 16:35
HRUŠEVJE POSTOJNA - SENOŽEČE 17:00 - 18:00
V ŠTORJAH SENOŽEČE - SEŽANA 6.30-07.30
V KRIŽ-U TOMAJ - ŠMARJE 08.00-09.00
V LOKVI LIPICA-DIVAČA 09.30-10.30
V SENOŽEČAH RAZDRTO - DIVAČA 10.45-11.45
IZVEN NASELJA - KAČIŠKI KLANEC KOZINA - DIVAČA 12:45-13-45
V MATERIJI OBROV - KOZINA 14:15-15.15
V MARKOVŠČINI OBROV - KOZINA 15:45-16.45
V TUBLJAH OBROV - KOZINA 17.00-17.45
V NASELJU ŠARED OBE SMERI 6.30-7.30
INDUSTRIJSKA ULICA KAJUHOVA - GAVIOLI 8.00-9.00
IZVEN NASELJA, AP JASNA STRUNJAN - KOPER 9.10-10.10
IZVEN NASELJA, AP MERKUR KOPER - IZOLA 10.20-11.30
PORTOROŽ (C. OBALA) LUCIJA - PIRAN 12.30-13.30
PORTOROŽ (BELOKRIŠKA C.) PIRAN - PORTOROŽ 13.40-14.30
SEČA, SEČOVLJE OBE SMERI 14.40-15.20
NASELJE OBE SMERI 15.25-16.05
ŠMARSKA CESTA OBE SMERI 16.15-17.35
G1/7 TUBLJE-MATERIJA ZUNAJ NASELJA 06:00 - 06:45
G1/7 MATERIJA 07:00 - 07:45
POČIVALIŠČE STUDENEC SMER POSTOJNA 08:15- 09:00
POČIVALIŠČE STUDENEC SMER RAZDRTO 09:15 - 10:00
POČIVALIŠČE POVIR SMER DANE 10:15 - 11:00
ČRNI KAL SMER KOPER 11:30 - 12:15
PREDOR MARKOVEC SMER IZOLA 13:30 - 14:15
BERTOKI SMER LJUBLJANA 14:30 - 15:30
ČRNI KAL SMER LJUBLJANA 16:00 - 18:00
(PROVIDA) OBE SMERI 06:00 - 18:00
KASTELEC LJUBLJANA-KOPER 6.00 - 18.00
LUKOVICA LJUBLJANA - CELJE 6.00 - 18.00
GOLOVEC BIZOVIK - MALENCE 6.00 - 18.00
POLSKAVA MARIBOR - CELJE 6.00 - 18.00
SLATINA MARIBOR - CELJE 6.00 - 18.00
TRŽIŠKA BISTRICA SMER JESENICE KRANJ - JESENICE 6.00 - 18.00
TURKOVA SKALA POSTOJNA - LJUBLJANA 6.00 - 18.00
VRHNIKA POSTOJNA - LJUBLJANA 6.00 - 18.00
SLIVNICA CELJE - MARIBOR 6.00 - 18.00
VIPAVSKI KRIŽ NOVA GORICA - VIPAVA 6.00 - 18.00
HRASTJE MOTA LENDAVA - RADENCI 6.00 - 18.00
DOLNJE RETJE LJUBLJANA - KOČEVJE 6.00 - 18.00
  LJUBLJANA - OBREŽJE 7.00 - 17.00
  LJUBLJANA OKOLICA 7.00 - 17.00
  LJUBLJANA - KARAVANKE 7.00 - 17.00