Ta vikend bo dogajalo na polno! Poglej si, dooolg seznam mega dogajanj po Sloveniji
18. 03. 2022 ob 05:50
Vsekakor ne ostajaj doma ;)
Ključne besede: vikend dogodki, Radio 1
Petek, 18. 3.
Otvoritev 10. sezone Odprte kuhne, Ljubljana: Pogačarjev trg, 10:00 – 21:00
Mami čajanka, Ljubljana: Zibelka življenja, 12:30
Izmenjevalnica, Ljubljana: Rdeči križ, 16:00
Potopisno predavanje: Štop od Nizozemske do Indije, Škofja Loka: Pri Rdeči Ostrigi, 19:00
Kavč Festival: javni dogodek, Ljubljana: Nova Pošta, 21:00 (in ostale dnevne sobe, terase, domovi, pisarne, balkoni, ateljeji ... po Sloveniji)
Vid Valič: StendAp Best of, Ljubljana: Španski borci, 20:00
Red Love Party, Ljubljana: Cvetličarna, 21:00 (RAZPRODANO)
PRASICA, slabšalni izraz za žensko: premiera + koncert, Ljubljana: Kino Šiška, 19:00
Hendrix night, Julijan Erič Experience, Ljubljana: Prulček, 19:00
Tektonix retox jukebox parties, Ljubljana: Tektonik kraft pivovarna, 17:00
JOKER OUT, Kočevje: Kulturni center Kočevje, 21:00
ZORAN PREDIN in DRAGO MISLEJ – MEF, Ljubljana: SiTi Teater BTC, 20:00
HAPPY OL’ McWEASEL, Maribor, MC Pekarna, 20:00
JANA ŠUŠTERŠIČ & ReCOVER, Ljubljana, Kavarna Slamič, 19:30
GREŠNA SAPICA (St. Patric's day), Domžale: blunout, 20:00
MLADI GAMSI, Ljubljana: Club Seven, 19:00
Sobota, 19. 3.
Presajamo rože, Idrija: Mladinski center, 9:00
Mednarodno numizmatično srečanje, Ljubljana: Dijaški dom Tabor: 9:00
Delavnica kvačkanja, Bistra: Tehniški muzej Slovenije, 10:00
Delavnica moderne kaligrafije, Ljubljana: Mestni muzej, 10:00
ARTish: razstavno-prodajni umetniški sejem (otvoritev sezone), Ljubljana: Kino Šiška, 10:00
Vintage sejem, Ljubljana: Zorica, 10:00
Noč pravljic na gradu, Ljubljana: Ljubljanski grad, 18:00
Kavč Festival: javni dogodek, Ljubljana: Gala hala, 21:00 (in ostale dnevne sobe, terase, domovi, pisarne, balkoni, ateljeji ... po Sloveniji)
Vid Valič: StendAp Best of, Ljubljana: Španski borci, 20:00
Country plesni večer, Ljubljana: Gostišče Štern, 20:00
Balkan hits live, Ljubljana: Square, 22:00
PURE Oldies Goldies BiG RE:Opening, Ljubljana: Cvetličarna, 22:00
K4 Roza, Ljubljana: K4, 22:00
Dirty Skunks Festič, Ljubljana: Channel Zero, 17:00
Glow in The Dark Party, Celje: Pivnica Celjanka, 22:00
MARIBORSKA PRALN’CA 4, Maribor: Dvorana Gustaf Pekarna, 18:00
MARCO POLO REOPENING SPRING FESTIVAL, Nova Gorica: Diskoteka Marco Polo, 21:00
Best of hip hop & rnb, Ljubljana: Klub Cirkus, 20:00
Metal koncert: Lintver+Black Reaper+Metal karaoke, Krško: Kulturni dom, 20:00
KING FOO, Domžale: blunout, 20:00
NINA PUŠLAR, Ivančna Gorica: Športna dvorana OŠ Stična, 19:00
FLIRRT, Cerknica: Kulturni dom, 19:00
1NA1: ŠTRAS IN BOJAN CVJETIĆANIN, Krško: Kulturni dom, 20:00
HAMO & TRIBUTE 2 LOVE, Postojna: Kulturni dom, 20:00
ALENKA GODEC, Novo mesto: Gostišče Loka, 20:00
FEEL – ROBBIE WILLIAMS TRIBUTE, Ljubljana: Orto Bar, 20:00
HAPPY OL’ McWEASEL, Kranj: KluBar, 20:30
ZVITA FELTNA, Komenda: Bobi bar, 21:00
DOMEN KUMER, Cerkvenjak: Diskoteka Anton, 20:00
LEPI DASA, Ljubljana: Klub 300, 20:00
NEDA UKRADEN, Domžale: Life klub, 21:00
DAMJAN MURKO, Horjul: Diskoteka Studenec, 21:00
SASHA KOVAČEVIĆ, Ljubljana: Troja Lounge Bar & Club, 22:00
TRUBAČI | Bojan Ristić & Balkanika, Koper: Bellavita Bar, 21:00
SKATER, Slovenska Bistrica: Caffe Bar Fur-či
Nedelja, 20. 3.
Praznovanje spomladanskega enakonočja, Domžale: Park Martina Krpana: 18:00
Večer harmonike in smeha, Ljubljana: Dvorana četrtne skupnosti Sostro: 17:00
MUZIKAL: CVETJE V JESENI, Selnica ob Dravi: Center Arnold Tovornik Selnica ob Dravi, 19:00
Vid Valič: StendAp Best of, Ljubljana: Španski borci, 20:00