LIVE             051300300   0802255         Frekvence
   Saj ni res, pa je

(FOTO) Turist na Hrvaškem ugotovil, kaj počnejo Hrvatje in nanje vrgel slabo luč - je to slučaj?

Ugotovil je, da ima koš za ločevanje odpadkov eno skupno vrečo

 SLEDI ››    Nedelja bo sončna in prijetna, konec avgusta pa nas čaka vremenski preobrat
Italijanski turist ni bil preveč zadovoljen s tem, kako Hrvatje ločujejo odpadke - je šlo za slučaj?
Ko že misliš, da si videl marsikaj, te vedno znova lahko preseneti nekaj novega. Tako kot je italijanskega turista na Hrvaškem presenetil koš za smeti za ločevanje odpadkov. Objavil je posnetek s Hrvaške, kjer njihov koš za smeti ne služi svojemu namenu. 

Morda vas zanima tudi:
V poklon najboljšemu vseh časov - Lacoste po 92 letih spreminja logotip!


''Rumena je označena za plastiko, modra za papir in rjava za mešane komunalne odpadke,'' je pojasnil Italijan in pokazal tri odprtine na pokrovu smetnjaka.

Ker pa plastične posodice nikakor ni mogel spraviti skozi rumeno odprtino, je dvignil pokrov in ogorčen ugotovil, da gredo vsi odpadki v eno vrečo. ''Kako čudovit narod, kako čudovit narod!'' je sarkastično ponovil in s tem posnetkom vrgel precej slabo luč na Hrvate. 

Morda pa gre le za slučaj, da so pozabili v koš za smeti dati tri vreče ... ali pač?
---
Ključne besede: Hrvaška, Italijan, dopust, koš, smeti, ločevanje, vreča, ogorčenost, bizarno, smešno
 SLEDI ››    Nedelja bo sončna in prijetna, konec avgusta pa nas čaka vremenski preobrat