LIVE           051300300   0802255         Frekvence

Islandski komentator od veselja cvilil kot pujsek!

Islandski junak Traustason poslal Avstrijce domov
Ključne besede: islandski komentator, nogomet, evropsko prvenstvo, islandija, avstrija
Včeraj je bil vesel dan za Islandijo, saj je suvereno z dva proti ena premagala Avstrijo in jo poslala domov. Uvrstili so se v osmino finala in tako končno osvojili drugo mesto v skupini.    Mala otoška država s približno 330.000 prebivalci je že v kvalifikacijah za Evropsko prvenstvo 2016, osupnila celotno nogometno javnost in včeraj znova poskrbela za presenečenje.    Navdušenja pa ni mogel skriti niti islandski komentator Guðmundur Benediktsson, ki se mu je ob zmagi, kar malo odpeljalo. Zvoki, ki jih je spuščal ob zmagi, so bili nepopisni in kaj takega zagotovo še nisi slišal.   Seveda pa posrečeni komentator ni šel mimo ušes jutranjikov. Pošteno so se mu nasmejali in Denis je dodal, da tako veselega, srečnega in orgazmičnega komentatorja še ni slišal.   Jana bi se ga kar malo bala, Deželaka pa so zvoki komentatorja spominjali na nekaj drugega:''kot bi bile koline.''